Nowy Volkswagen ID.7 GTX zaskakuje. Znamy szczegóły

Niemiecki producent VW szykuje coś naprawdę wielkiego, a efekty zobaczymy już tej jesieni. Debiut nowego Volkswagena ID.7 GTX planowany jest już na wrzesień 2023 roku. Czy jest na co czekać?... Czytaj dalej

12 maja 2023
Artykuł z kategorii: Dyskusje, Wiadomości, Wiadomości samochodowe

Niemiecki producent VW szykuje coś naprawdę wielkiego, a efekty zobaczymy już tej jesieni. Debiut nowego Volkswagena ID.7 GTX planowany jest już na wrzesień 2023 roku. Czy jest na co czekać? Sprawdzamy.

Źródło: Materiały prasowe producenta

Nowy design

Oryginalny Volkswagen ID. 7 kilka tygodni temu świętował swoją premierę i powoli zaczął pojawiać się na światowych drogach. Producent już wtedy zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości ujrzymy sportowy wariant tego pojazdu. Oto jest. Nadszedł czas na krótkie przedstawienie nowego auta w sportowym segmencie najpopularniejszego niemieckiego producenta. Nowa limuzyna Vw została zajawiona w kolorach czarnym i czerwonym. Zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz barwy będą ze sobą mocno współgrały na zasadzie kontrastu. Auto otrzyma przyciemniane szyby i dach w kolorze czarnym co z pewnością doda mu niebywałego charakteru.

Co znajdziemy w środku?

Jeżeli chodzi o „bebechy”, to zmodyfikowane zostaną układy: kierowniczy, hamulcowy i zawieszenia. Marka nie zdradziła jeszcze co dokładnie znajdzie się pod maską, lecz na ten moment wiemy, że z pewnością pojawi sie tam nowy silnik. Luźne spekulacje donoszą, że łączna moc układu może wynosić nawet do 400 KM, co z pewnością pozwoli wyrazić sportowy charakter maszyny.

Oceń ten artykuł

Nowy Volkswagen ID.7 GTX zaskakuje. Znamy szczegóły

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen

Dodaj komentarz