Jakie auto dla początkującego kierowcy?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakie auto dla początkującego kierowcy? 0 Dobre Słabe Radosław_1988 asked 1 rok ago Witam drogich forumowiczów! Uważacie, że pierwszy samochód powinien być drogi czy... Czytaj dalej

14 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakie auto dla początkującego kierowcy?
Radosław_1988 asked 1 rok ago
Witam drogich forumowiczów! Uważacie, że pierwszy samochód powinien być drogi czy raczej warto, aby był on średniej klasy, bo w końcu będzie nim jeździł jeszcze nie do końca doświadczony kierowca?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Jak dla mnie pierwszy samochód powinien być zdecydowanie jak najtańszy. Może nie znam do końca wszystkich statystyk, ale tak naprawdę chyba dużo osób właśnie zaraz po zdaniu prawka ma wypadki :/ Niestety na kursach nie da się dobrze nauczyć jeździć. Chyba każdy się ze mną w tej kwestii zgodzi. W związku z tym trzeba minimalizować straty. Dlatego osoby, które kupują sobie pierwsze auto raczej nie powinny szastać mamoną.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja się zgadzam z pierwszym userem. Nie ma co na początku wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na auto. W końcu osoba, która niedawno zdała prawo jazdy musi wiedzieć, że pierwszy samochód nie zawsze jest jakiejś najwyższej klasy. Oczywiście też nie można sobie kupować jakiegoś rzęcha, który rozpadłby się na pierwszym zakręcie. Ja kupiłam sobie średniej lasy auto i do dzisiaj wspominam ten moment ze sporą nostalgią.
niezalogowany answered 1 rok ago
To też zależy od osoby, która będzie kupowała dane auto. Jeśli ktoś sobie może pozwolić na kupno lepszej fury, to ja raczej taką opcję bym doradzała. Nie rozumiem w ogóle takich argumentów, że jak ktoś zdał dopiero co prawo jazdy, to pewnie w ogóle nie umie jeździć, albo jeździ kiepsko. Moim zdaniem jak ktoś ma dokument, to jeździ co najmniej solidnie. A dobre auto na pewno pomoże mu w bardziej bezpiecznym poruszaniu się po drogach.
Oceń ten artykuł

Jakie auto dla początkującego kierowcy?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen