Jak działa fotoradar?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak działa fotoradar? 0 Dobre Słabe Nataniel asked 1 rok ago jak to jest z tymi fotoradarami, czy one naprawdę działają, czy tylko jak... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak działa fotoradar?
Nataniel asked 1 rok ago
jak to jest z tymi fotoradarami, czy one naprawdę działają, czy tylko jak są jakieś tam skrzynki i oznaczenia. O co w ogóle w tym chodzi?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ostatnio miałem okazję podwozić pewną dziewczynę pracującej w takiej instytucji zajmującej się fotoradarami i Oczywiście byłem bardzo ciekawy, bo kogo nie intrygują fotoradary. Jak ona powiedziała nie ma żadnej reguły. W okolicach miast fotoradary zwykle działają non stop, ale wiele zależy od tego, kto nimi zarządza. Natomiast jeśli chodzi o takie gdzie stające w mniejszej miejscowości to tutaj bardzo często ich działanie jest wielkim znakiem zapytanie, ale radziła uważać na wszystkie, bo jak zrobią zdjęcie to nie ma przebacz.
niezalogowany answered 1 rok ago
Mnie najbardziej denerwują te rozstawiane fotoradary zaraz przed zakrętem, czy w innym miejscu. One podobno wyłapują złe prędkości, są źle ustawione i takie inne ciekawe sprawy. Na pewno coś w tym jest, bo o dziwo każdy, niezależnie od prędkości dostaje mandat, gdy taki fotoradar stoi. Bardzo mnie to intryguje, bo sam się nadziałem i poszedłem zapłacić, ale zdziwiło mnie to, że prędkość była tak duża. Chwilę wcześniej zwolniłem, bo przepuszczałem pieszą, ale jak dowieść tego, że mówię prawdę?
niezalogowany answered 1 rok ago
Z tymi fotoradarami to śmiech na Sali. Pewnie cała Europa się z nas śmieje, bo co z tego, że stoi fotoradar, gdy my za nim zaczynamy jechać z tą samą, przekraczającą dozwoloną, prędkością. Ja mieszkam w takim miejscu, gdzie samochody zapierdzielają ponad 100. To niebezpieczne. Chcieli nam poprawić jakość życia, więc postawili fotoradar przed wjazdem do miejscowości. Co to dało? Nic. Bo już przez naszą miejscowość jadą tak samo szybko, jak kilkaset metrów przed znakiem fotoradar.
Oceń ten artykuł

Jak działa fotoradar?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen