Nowa Skoda Superb ukryta pod płachtą. Czego możemy się spodziewać?

Na świeżych materiałach opublikowanych przez czeskiego producenta debiutuje nowy model Skody Superb. Czego możemy spodziewać się po kolejnym modelu Superba w wersji 2024? Sprawdzamy. Źródło: Materiały prasowe producenta Nowa Skoda... Czytaj dalej

5 maja 2023
Artykuł z kategorii: Wiadomości, Wiadomości samochodowe

Na świeżych materiałach opublikowanych przez czeskiego producenta debiutuje nowy model Skody Superb. Czego możemy spodziewać się po kolejnym modelu Superba w wersji 2024? Sprawdzamy.

Źródło: Materiały prasowe producenta

Nowa Skoda już prawie tu jest

Nowa Skoda Superb czwartej generacji została ukazana pod zieloną płachtą, ustawiona obok jej starszych poprzedników. Z okazji 90-tych urodzin Superba, producent zebrał wszystkie poprzednie iteracje tych pojazdów i przygotował specjalną, symboliczną sesję foto i video. Premiera nowego modelu ma odbyć się już jesienią 2023 roku, a na ten moment niestety wiemy o nim niewiele. Spod zielonej płachty można wydedukować, że oczekiwać należy będzie zupełnie nowego designu zewnętrznego. Samochód zachowa spore rozmiary oraz z pewnością zaskoczy nas nietuzinkowym projektem. Do dyspozycji dostaniemy dwie wersje: kombi oraz liftback. Producent zapowiedział również przeprojektowanie wnętrza, ulepszenie obecnych technologii i zastosowanie silników z układem hybrydowym.

Elektryfikacja marki

Czwarte wcielenie Superba odegra sporą rolę w procesie elektryfikacji marki. Już jego starszy brat otrzymał wariant plug-in hybrid, a jego następca ma go jeszcze bardziej dopieścić. Nowa generacja ma jednak także pojawić się w tradycyjnych odmianach benzynowych. Na podziwianie szczegółów przyjdzie jeszcze pora, a na tę chwilę możemy razem ze Skodą celebrować 90-te urodziny Superba. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Oceń ten artykuł

Nowa Skoda Superb ukryta pod płachtą. Czego możemy się spodziewać?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen

Dodaj komentarz