Jaki kolor auta wybrać?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jaki kolor auta wybrać? 0 Dobre Słabe Pupil asked 1 rok ago Zastanawiam się na tym, jaki kolor samochodu wybrać, biały wydaje się zupełnie... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJaki kolor auta wybrać?
Pupil asked 1 rok ago
Zastanawiam się na tym, jaki kolor samochodu wybrać, biały wydaje się zupełnie niepraktyczny, dlatego też zastanawiam się, czy nie wybrać jakiegoś ciemniejszego.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Najlepsze są szare i granatowe samochody. Biały i czarny jest totalnie niepraktyczny. Widać na nic dosłownie wszystko. Na czarnym zacieki i kurz, a na białym, chyba nie musze mówić. Natomiast szary jest taki najbardziej neutralny. Na pewno widać zabrudzenia, ale nie trzeba go tak często być, jak białego. Osobiście uważam, że róż, zieleń, czy inne wściekłe kolory aut są paskudne i stawiam na klasykę. Fajny jest też granat lub niebieski. Ładnie wyglądają na samochodzie.
niezalogowany answered 1 rok ago
Jestem lakiernikiem i musze przyznać rację, że biel i czerń to najgorsze kolory, jakie można wybrać, również ciemny granat nie jest najlepszy. Ale czy istnieje jakiś idealny? Na pewno nie. Każdy samochód, niezależnie od koloru będzie się brudził i to będzie widoczne. Wiele zależy od tego, jaki mamy gust, co nam się podoba, a co nie. Nie uważam, żeby różowe auta były brzydkie, chociaż sam takiego bym nie kupił. Bardzo ładne są np. czerwone lub granatowe, fajnie wyglądają też takie bardziej beżowe.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja myślę, że beżowe auto to świetna alternatywa dla niepraktycznej bieli. Widać na nim zabrudzenia, ale są mniej widoczne. Po za tym jeśli chodzi o auta, to bardzo podobają mi się ciemne samochody. Oczywiście też różnie z nimi bywa, ale gdy patrzę na takie auto mam wrażenie, że jest ekskluzywne. Na pewno nie wybrałbym czarnego, ale granat, ciemny szary, czy ciemna zieleń lub czerwień wydaje się ok. Wiele zależy od tego, jakie kolory lubisz.
Oceń ten artykuł

Jaki kolor auta wybrać?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen