Jaki bagażnik rowerowy na hak 2 rowery?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jaki bagażnik rowerowy na hak 2 rowery? 0 Dobre Słabe niezalogowany asked 1 rok ago Mairekk77: Razem z żoną jesteśmy fanami kolarstwa, zawsze gdy... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJaki bagażnik rowerowy na hak 2 rowery?
niezalogowany asked 1 rok ago
Mairekk77: Razem z żoną jesteśmy fanami kolarstwa, zawsze gdy wyjeżdżaliśmy na wakacje nie mieliśmy jak zabrać rowerów. Teraz kupiłem większe auto, ale wciąż nie widzę przewożenia rowerów. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Kupiłem sobie taki stelaż na rowery na górę samochodu. To jest najlepsza opcja. Jest jeszcze taki wieszak na tył bagażnika, chociaż uważam, że bezpieczniej jest na górze auta. Jeśli nie macie dodatkowych pasażerów w postaci dzieci, a samochód jest w kombi, to spokojnie możecie rozłożyć siedzenia i tam włożyć rowery. Nie wymaga to żadnej inwestycji, ale oczywiście trzeba trochę pokombinować z wkładaniem.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja kiedyś jeździłem bez rowerów i je wypożyczałem, bo godzina kosztowała 2-3 złote i to w szycie sezonu. Teraz to kwestia nawet 7 złotych, więc już wolałem kupić ten stelaż na górę auta. Oczywiście zdejmuję go na zimę, bo wtedy rowerów nie przewożę, ale przyznam, że to było najlepsze wyjście. Rowery są porządnie zamocowane i bezpieczne. Z tyłu auta jakoś tego nie widzę, a wy próbowaliście, bo mam dzieci, które nie długo urosną i będą jeździły na własnych, a nie w wózkach, więc nie wiem, czy wszystkie się zmieszczą na górę auta.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja tył odradzam, bo wiadomo, że zaufanie to rzecz, która ostatnio pozostawia wiele do życzenia. Ja ufam ludziom, ale jak mi ostatnio jeden gość przywalił w tył, jak miałem rowery to nie musze mówić co się stało. Od razu kupiłem bagażnik na górę i nie wożę już rowerów z tyłu. Ja jeżdżę bezpiecznie. Mam prawko 20 lat i żadnej stłuczki, ale trafi się taki, który nie wyrobi i masz nie tylko stuoczne auto, wybitą szybę, ale także rowery do wymiany.
Oceń ten artykuł

Jaki bagażnik rowerowy na hak 2 rowery?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen