Jak obliczyć koszt naprawy samochodu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak obliczyć koszt naprawy samochodu? 0 Dobre Słabe Hubi asked 1 rok ago Siemka. Uważacie, że naprawy poszczególnych aut w zakładach drogo kosztują? Od... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak obliczyć koszt naprawy samochodu?
Hubi asked 1 rok ago
Siemka. Uważacie, że naprawy poszczególnych aut w zakładach drogo kosztują? Od czego ta cena w ogóle zależy? Bo wybierając auto też chciałbym mieć to na uwadze. Znając moje szczęście będę częstym gościem salonów napraw.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Moim zdaniem naprawy samochodów wcale tak drogo nie kosztują, jak to się może wydawać na pierwszy rzut oka. Dlatego warto sobie wyrobić własną opinię na ten temat. Może być bowiem tak, że w jednej mieścinie jest kilka mechaników i każdy obniża ceny, aby tylko mieć jak najwięcej klientów. Z kolei w innym miejscu może być tylko jeden dobry mechanik i jeśli wszyscy będą do niego chodzić, to trzeba liczyć się ze sporymi kosztami.
niezalogowany answered 1 rok ago
Cena za naprawę u danego mechanika samochodowego zależy też od marki danego auta. Są bowiem fury, które mają bardzo drogie części. Jeśli któraś z nich się zepsuje, to chyba jest jasne, że jej sprowadzenie i zamontowanie nie będzie zbyt tanie. Dla mnie to jednak normalka. Dlatego kupując auto zdecydowałem się na całkiem tanie, aby w razie konieczności zrobienia naprawy nie mieć z tym aż tak wielkich kłopotów.
niezalogowany answered 1 rok ago
No według mnie naprawy drogo kosztują - i to bardzo. Mechanicy samochodowi w mojej miejscowości zdzierają ze mnie mnóstwo kasy. Też się jednak nie ma co dziwić. W końcu wszystko kosztuje. Taki właściciel zakładu musi opłacić prąd, Internet - bo też używa do pracy, a przede wszystkim pracowników. Generalnie wszystkie ceny idą do góry, dlatego mnie aż tak nie dziwi, że idąc do mechanika trzeba liczyć się z dużym wydatkiem.
Oceń ten artykuł

Jak obliczyć koszt naprawy samochodu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen