Czy warto kupić auto amerykańskie?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy warto kupić auto amerykańskie? 0 Dobre Słabe Michasiek asked 1 rok ago Michasiek: Co sądzicie o amerykańskich autach, ostatnio widziałem gdzieś takie na... Czytaj dalej

27 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy warto kupić auto amerykańskie?
Michasiek asked 1 rok ago
Michasiek: Co sądzicie o amerykańskich autach, ostatnio widziałem gdzieś takie na drodze z reklamą: sklep z amerykańskimi autami, zawsze zachwycały mnie takie wielkie samochody, ale zastanawiam się, czy to dobry pomysł, bo nasze drogi chyba nie są do tego dostosowane.
3 odpowiedzi
gość answered 1 rok ago
Amerykańskie auta są piękne. Jestem mała, więc takie wielkoludy mnie zachwycają, kiedyś marzyłam o takim samochodzie, ale stanęło na zwyklej terenówce. Mój maż słusznie zaznaczył, że nasze drogi są kiepskie i nie chodzi tutaj tylko o wyboje, ale również inne kwestie. Przede wszystkim o parkingi, o to, że te pasy ruchu mamy wąskie, a te auta są wielkie. Mogłabym w coś przywalić, bo nie miałabym poczucia jego wielkości. Może kiedyś wyjadę do Stanów i będę takimi jeździć.
gość answered 1 rok ago
Jak patrzę na amerykańskie samochody, mam wrażenie, że Amerykanie mają jakiś problem ze sobą. Po co komu taka landara? Przecież to wielkie, niekompatybilne. Nie zaparkujesz tym na żadnym parkingu, na polskich ulicach też będziesz miał problem, nie staniesz na poboczu, bo to zajmie chodnik i pół pasa. Takie samochody sprawdzają się tylko na amerykańskich drogach, gdzie poza miastem lub na wsiach żywego ducha nie widać.
INTEL PENTIUM answered 1 rok ago
Amerykańskie samochodu są cudowne i kiedyś taki kupię. Niestety cena za takie autko używane jest dość wysoka, więc musze jeszcze trochę poczekać. Oczywiście, że będzie problem z parkowaniem, ale to chyba nie jest takie ważne. Po za tym mieszkam na wsi i do sklepów jadę raz w tygodniu, więc nie będzie większego problemu, a takim samochodem można pojechać wszędzie. Nie wspominając o tym, że nawet się nim można przeprowadzić. Może polskie drogi są wąskie, ale bez przesady, jak tir się mieści to i amerykańskie auto też się zmieści.
Oceń ten artykuł

Czy warto kupić auto amerykańskie?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen