Udany debiut Mustanga na rynku europejskim. Auto cieszy się dużą popularnością

Ford Mustang okazał się prawdziwym europejskim hitem. Cały nakład wydzielony przez amerykańskiego producenta został sprzedany w ciągu niespełna pół minuty. To efekt jakiego nie spodziewał się Ford. Tak, od teraz... Czytaj dalej

30 listopada 2022
Artykuł z kategorii: Wiadomości, Wiadomości samochodowe

Ford Mustang okazał się prawdziwym europejskim hitem. Cały nakład wydzielony przez amerykańskiego producenta został sprzedany w ciągu niespełna pół minuty. To efekt jakiego nie spodziewał się Ford.

Tak, od teraz Mustang będzie sprzedawany także na rynku europejskim

Mustang trafił do sprzedaży w Europie i na naszym rynku został naprawdę dobrze przyjęty. Od chwili kiedy Ford wprowadził możliwość konfiguracji tego modelu na Starym Kontynencie, swoje zamówienia potwierdziło w sumie około pół miliona mieszkańców Starego Kontynentu. Co ciekawe – mimo że w mediach pojawiały się informacje, że Ford powinien wstydzić się wprowadzenia do swojej oferty Mustanga z silnikiem o pojemności 2,3 l, to taką jednostkę napędową wybrała zdecydowana większość klientów.

fot. materiały prasowe Ford

Popularność Mustanga potwierdza także pierwszy nakład 500 egzemplarzy tego modelu, które zostały sprzedane w ciągu niespełna pół minuty od debiutu na rynku europejskim.

A wy co sądzicie na temat najnowszego Mustanga w wersji przygotowanej na Europę?

Oceń ten artykuł

Udany debiut Mustanga na rynku europejskim. Auto cieszy się dużą popularnością

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz