[Sprzedam] Zadbana Alfa Romeo 156 2,5 B6 od pierwszego właściciela. Skóra!

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › [Sprzedam] Zadbana Alfa Romeo 156 2,5 B6 od pierwszego właściciela. Skóra! 0 Dobre Słabe Maciek asked 1 rok ago Metryczka ogłoszenia: Marka: Alfa RomeoModel:... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: Dyskusje[Sprzedam] Zadbana Alfa Romeo 156 2,5 B6 od pierwszego właściciela. Skóra!
Maciek asked 1 rok ago
Metryczka ogłoszenia: Marka: Alfa Romeo
Model: 156
Kolor: czarna perła
Silnik: benzynowy
Pojemność: 2,5 V6
Przebieg: 165,300
Rok Produkcji: 2002
Cena: 12,800 zł Dzień dobry, pilnie sprzedam wygodny samochód od pierwszego szczęśliwego posiadacza. Ciekawa sylwetka, komfortowy, auto wymaga niewielkich napraw, aktualnie jest użytkowane. Muszę sprzedać swój samochód z przyczyn finansowych (moja firma straciła płynność finansową i wyprzedaję majątek tak, aby móc odrobić swoje). Mogę powiedzieć, że autem przemieszcza się bardzo komfortowo, pali w okolicach 8 litrów w jeździe po mieście i około 6 l na trasie. Dodam, że ubezpieczenie OC oraz przegląd są ważne do października 2014 r. Samochodem dojeżdżam codziennie do pracy, trasami przebiegających głównie po wiejskich drogach, około 40 kilometrów dziennie. Egzemplarz, który prezentuje został sprowadzony z Polski do Niemiec od pierwszego właściciela. Złożyłem specjalne zamówienie na ten model, bo powiem wam, że w tak rewelacyjnym stanie technicznym tych aut się zwyczajnie nie spotyka. Wnętrze samochodu jest duże i wygodne, spokojnie może podróżować nim z dziećmi. Wyposażenie jest standardowe: GPS, system zapobiegający blokowaniu kół ESP, centralny zamek, autoalarm, elektryczne oraz podgrzewane szyby, klimatyzacja automatyczna, półautomatyczna skrzynia biegów, radio Blaupunkt, halogeny, alufelgi, 4 poduszki powietrzne, hak, czujnik zmierzchu. Naprawdę mega wypasiona opcja. Auto nie było bite, ma widoczne ślady używania na lakierze. Jestem osobą niepalącą, więc wnętrze pięknie pachnie skórą i absolutnie nie wymaga żadnego odświeżenia. Posiadam do samochodu pełen komplet dokumentów. Cena samochodu podlega negocjacji. Dodatkowo dodaję do samochodu bagażnik dachowy. Odpowiadam tylko na poważne propozycje. Gwarantuję na piśmie, że powłoka lakierowa jest w 100% oryginalna. Przebieg auta jak najbardziej autentyczny, do sprawdzenia w każdym salonie Fiata i Alfy Romeo. Przez cały okres eksploatacji moja Alfa była serwisowana w ASO, na co mam komplet dokumentów, faktury i rachunki etc. Oględziny możliwe na terenie Wałbrzycha i okolic. Jeśli ktoś będzie wstępnie zdecydowany to mogę podjechać na oględziny maksymalnie do 30 kilometrów od miejsca zamieszkania. Dodam, że Alfa była po raz pierwszy zarejestrowana w Polsce w 2013 roku.
Oceń ten artykuł

[Sprzedam] Zadbana Alfa Romeo 156 2,5 B6 od pierwszego właściciela. Skóra!

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen