[Sprzedam] Sprzedam BMW E38 750i z mega wypasionym pakietem Shadow-Line. Dla konesera

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › [Sprzedam] Sprzedam BMW E38 750i z mega wypasionym pakietem Shadow-Line. Dla konesera 0 Dobre Słabe Patryk asked 1 rok ago Metryczka ogłoszenia: Marka: BMWModel:... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: Dyskusje[Sprzedam] Sprzedam BMW E38 750i z mega wypasionym pakietem Shadow-Line. Dla konesera
Patryk asked 1 rok ago
Metryczka ogłoszenia: Marka: BMW
Model: E38
Kolor: ciemna zieleń
Silnik: benzynowy
Pojemność: 5,4 l
Przebieg: 352,300
Rok Produkcji: 1998r.
Cena: 13,500 zł Dzień dobry, mam do sprzedania zadbane BMW E38 od drugiego szczęśliwego posiadacza. Elegancki wygląd, komfortowy, auto nie wymaga napraw, aktualnie jest używane. Jestem zmuszony sprzedać swoje auto z przyczyn ode mnie niezależnych; zmieniam miejsce zamieszkania z Polski na Niemcy i auto nie będzie mi tymczasowo po prostu potrzebne. OC oraz przegląd techniczny są aktualne do czerwca tego roku. Samochodem dojeżdżam praktycznie codziennie do klientów, po drogach krajowych, około 60 km. Wersja Shadow-Line naprawdę bogato wyposażona, jak na ten model. Wnętrze auta jest duże oraz wygodne, wygodnie może podróżować nim z dzieciakami. Wyposażenie jest standardowe: komputer, system kontroli hamowania, system kontroli trakcji, centralny zamek, alarm, elektryczne oraz podgrzewane lusterka, klimatyzacja automatyczna, automatyczna skrzynia biegów, radio Kenwood, ksenony, osiem poduszek powietrznych hak, czujnik zmierzchu. Samochód nie był bity, chociaż posiada widoczne ślady używania na lakierze, o czym piszę w dalszej części ogłoszenia. Kierowca samochodu jest osobą palącą, wnętrze wymaga odświeżenia. Mam do samochodu pełen komplet dokumentów. Cena auta nie podlega negocjacji. Dodatkowo dodaję do samochodu bagażnik dachowy (mam go od poprzedniego właściciela). Proszę o poważne oferty kupna na maila. Dodam, że silnik pracuje równo, skrzynia biegów nie szarpie. Wahacze były wymieniana 5,000 kilometrów temu. Rok wcześniej wymieniałem świece, dyferencjał plus chyba uszczelki pod kolektorem ssącym. Zapewniam, że auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i dobrym wizualnym (powłoka lakierowa do drobnych poprawek; szczególnie na drzwiach przednich i na masce). Poza tym bez większych uwag. Naprawdę polecam. To jedno z ostatnich BMW E38 utrzymanych w takim stanie.
Oceń ten artykuł

[Sprzedam] Sprzedam BMW E38 750i z mega wypasionym pakietem Shadow-Line. Dla konesera

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen