Samochody japońskie czy niemieckie?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Samochody japońskie czy niemieckie? 0 Dobre Słabe Jurek asked 1 rok ago Co sądzicie o japońskich autach? Bardzo mi się podobają, ale nie wiem,... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeSamochody japońskie czy niemieckie?
Jurek asked 1 rok ago
Co sądzicie o japońskich autach? Bardzo mi się podobają, ale nie wiem, jak z ceną, naprawami, no i awaryjnością. Wiadomo, że producent mówi w superlatywach, ale chciałbym poznać opinię osób, które miały okazję jeździć takimi samochodami.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Japońskie auta są bardzo dobre, bo to najwyższa jakość, Ja od lat nimi jeżdżę i jestem zadowolona, problem polega na tym, że drogie są niektóre części do tych samochodów. Dwa, że opis na częściach jest zupełnie nie zrozumiały. Teraz jest i po angielsku, ale jeszcze kilka lat temu wszystko było po japońsku. Ja sobie chwalę te samochody. Ważne jest to, że nie palą dużo i są bardzo kompatybilne z polskimi parkingami.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ostatnio myślałem nad zakupem japońskiego auta, ale zdecydowałem się na francuza, bo poszukałem cen za części i musze przyznać, że mnie przeraziły. Jak coś się zepsuje, to jakiś dramat. Ale ogólnie wydają się ładne i naprawdę porządnie wykonane. Trudno jest mi się wypowiadać, na temat tego, jak się nimi jeździ, bo nigdy nie miałem takiego samochodu, ale zapewne są wygodne.
niezalogowany answered 1 rok ago
Japonia to kraj praktyczny i poukładany, dlatego też mają dobre samochody. Są one dosyć małe, bo i w Japonii drogi nie są zbyt szerokie, a miejsc parkingowych by zabrakło dla takiej ilości ludzi. Nie jeździ się nimi bardzo szybko, ale dobre osiągi są. Chociaż mogłoby się wydawać, ze ceny za części są drogie, to wcale nie jest tak źle. Po za tym trzeba dodać, że auta te charakteryzują się niska awaryjnością.
Oceń ten artykuł

Samochody japońskie czy niemieckie?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen