Opony całoroczne – czy warto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Opony całoroczne – czy warto? 0 Dobre Słabe Tomek asked 1 rok ago 3 odpowiedzi 0 Dobre Słabe niezalogowany answered 1 rok ago Słyszałem... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeOpony całoroczne – czy warto?
Tomek asked 1 rok ago
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Słyszałem o tym, ale nie jestem jakoś przekonany. Wszyscy dobrze wiem, że opony letnie są inne niż zimowe, jazda w letnich zimą jest niebezpieczna, a w zimowych latem bardzo niekomfortowa, bo mają inną strukturę. Jak więc udało się stworzyć tak różne opony? Przecież to zupełnie niemożliwe. Wszystkie produkty 2 w 1 mnie przerażają, szczególnie jeśli chodzi o moje życie, dlatego zdecydowanie bardziej wolę wymieniać opony na letnie, a potem zimowe.
niezalogowany answered 1 rok ago
Mam takie opony i nie narzekam. Przekonał mnie znajomy. Sam byłem bardzo sceptyczny, bo jaki to mogło mieć sens, ale okazało się, że to świetne rozwiązanie. Ja mogę polecić, ale na pewno musisz patrzeć na firmę. Wątpię, żeby takie uniwersalne opony słabej firmy w rzeczywistości były dobre. Marka może mieć w tym przypadku naprawdę duże znaczenie, no ale trzeba się samemu przekonać, jak jest naprawdę.
niezalogowany answered 1 rok ago
Też się nad tym zastanawiam, bo to ciekawa opcja, zwłaszcza dla mnie, osoby mieszkającej w bloku bez piwnicy, zawsze muszę szukać po znajomych miejsca na przechowanie opon. Denerwuje mnie to ciągłe zmienianie. Oczywiście nie jest tak, że jestem leniwy, ale to naprawdę ciężka sprawa, bo człowiek zmieni już na letnie, a tu nagle powrót zimy na początku kwietnia i nie wiadomo co ze sobą zrobić. Dlatego te całoroczne wydają się tak bardzo atrakcyjne.
Oceń ten artykuł

Opony całoroczne – czy warto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen