Nieprzyjemny zapach z klimatyzacji w samochodzie

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Nieprzyjemny zapach z klimatyzacji w samochodzie 0 Dobre Słabe niezalogowany asked 1 rok ago Piotr55: Kupiłem auto z klimatyzacją. To moje pierwsze auto z... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeNieprzyjemny zapach z klimatyzacji w samochodzie
niezalogowany asked 1 rok ago
Piotr55: Kupiłem auto z klimatyzacją. To moje pierwsze auto z klimatyzacją i od razu mam problem, bo chociaż auto nie jest stare, rocznik 2013, strasznie śmierdzi z klimatyzacji, aż trudno wytrzymać. Co to może być?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Po prostu klimatyzacja nie była dawno czyszczona. Ja jakieś pól roku temu kupiłem auto z 2012 roku. Prawie nie jeżdżone, ale przewożono nim zwierzaki, dlatego sprzedawca porządnie umył auto. Niestety klimatyzacja była dawno nie czyszczona i ten zapach pozostał. Długo się głowiłem skąd ten smród, jazda była nieprzyjemna, ale wymieniłem ten płyn, czy co tam jest i teraz wszystko jest super. Nie mam większych problemów.
niezalogowany answered 1 rok ago
Jeśli masz nowe auto i możesz pojechać do autoryzowanego serwisu to nawet się nie zastanawiaj tylko jedź i wyczyść klimatyzację, bo na bank jest tam jakieś paskudztwo i dlatego śmierci. Nie załatwisz tego odświeżaczem. Zawsze będzie Ci śmierdziało, dlatego dobrze jest działać szybko, żebyś się nie nabawił jakiejś choroby, bo mogą tam być grzyby lub coś innego.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja też miałem ten problem i po prostu pojechałem do sklepu z częściami, opowiedziałem, co jest nie tak, gość dał mi coś do czyszczenia klimatyzacji, powiedział, jak używać i to zrobiłem, łatwo szybko i przyjemnie. Naprawdę bez większych problemów. Trzeba szukać prostych rozwiązań, bo wiem, jak mój znajomy wymienił całą tapicerkę, bo myślał, że po prostu to śmierdzi. Facet się wykosztował, ale w końcu doszedł do prawy.
Oceń ten artykuł

Nieprzyjemny zapach z klimatyzacji w samochodzie

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen