Motocykliści – samobójcy?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Motocykliści – samobójcy? 0 Dobre Słabe Jolanta asked 1 rok ago Ostatnio miałam niemiłą sytuację na drodze. Prawie uderzyłam w motocykl. Jestem uważnym kierowcą,... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeMotocykliści – samobójcy?
Jolanta asked 1 rok ago
Ostatnio miałam niemiłą sytuację na drodze. Prawie uderzyłam w motocykl. Jestem uważnym kierowcą, ale ten pojawił się dosłownie z nikąd. Nie jechałam szybko, ale on po prostu mknął. Co o tym sądzicie?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja jeżdżę na motocyklu i uważam, że to kierowcy są nieostrożni, bo nie patrzą w lusterka, nas nie widać, tak jak inne samochody, dlatego trzeba być ostrożnym. Oczywiście rozumiem Pani złość, bo skoro jechał z zawrotną prędkością, to nawet gdyby jechała pani jak żółw to i tak mogłoby się coś wydarzyć. Ja wiem, jak niektórzy jeżdżą i nie jest to bezpieczne, ale mentalności ludzkiej nie zmienimy. Nawet powiedzenie dawca organów tutaj nie pomaga.
niezalogowany answered 1 rok ago
Straciłem tak przyjaciela. Lubił szybką jazdę i wyprzedzał samochód, który zmieniał pas, ten go nie zauważył, bo mknął z 130km/h. Samochód jechał zaledwie 50, ale i tak moc uderzenia byłą ogromna i mój przyjaciel zginął na miejscu. Śledczy doszli do wniosku, ze wina leży po stronie przyjaciela, bo jechał za szybko. Mieli rację, ale to nie zmienia tych kwestii, że kierowcy powinni lepiej się rozglądać w lusterkach, bo motocykle są naprawdę wszędzie.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja uważam, że motocykliści naprawdę bywają bardzo nieodpowiedzialni. Taką szybką jazdą zagrażają nie tylko sobie, ale również innym ludziom, którzy też uczestniczą w ruchu drogowym. To bardzo niepowiedziane i głupie z ich strony, ale nie ważne ile razy będziemy powtarzać, zawsze znajdzie się jakiś za przeproszeniem debil, który będzie mknął przez miasto z zawrotną prędkością i nawet wysokie mandaty niewiele pomogą.
Oceń ten artykuł

Motocykliści – samobójcy?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen