Mandaty a zdolność kredytowa

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Mandaty a zdolność kredytowa 0 Dobre Słabe Redakcja Personel asked 1 tydzień ago Czy bank może odmówić mi udzielenia kredytu hipotecznego jeśli kiedyś nie... Czytaj dalej

21 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeMandaty a zdolność kredytowa
Redakcja Personel asked 1 tydzień ago
Czy bank może odmówić mi udzielenia kredytu hipotecznego jeśli kiedyś nie zapłaciłem mandatu? Planuję zakup domu i chcę wziąć kredyt, ale dostałem raz mandat za jazdę na gapę i wyleciało mi z głowy, żeby go opłacić?

3 odpowiedzi
jaro1981 answered 7 dni ago
Opłacaj i to jak najszybciej, po jakimś czasie zostanie to anulowane z twojego konta. Z mandatami i ratami kredytów nie ma żartu. Jeśli się spóźnisz, wpisują się na listę dłużników i koniec. Nie dostaniesz kredytu nawet na telefon, a tym bardziej na mieszkanie. Musisz opłacić ten mandat i sprawdzić, jak długo będzie to gdzieś tam zapisane. Postaraj się załatwić to jak najszybciej, bo mieszkanie kupisz za 30 lat.

jaro1981 answered 7 dni ago
Oj nie ładnie, ale każdemu się zdarzy. Na pewno, jeśli masz tylko jedną taką wpadkę nie masz się czego bać. Oczywiście musisz opłacić zaległości, ale też nie przesadzajmy, że jak tego nie zrobiłeś na czas, to nie dostaniesz kredytu. Uregulujesz i dostaniesz. Wiadomo, że każdemu może wypaść z głowy, dlatego ja zawsze się pilnuję. Nie żebym dostawał mandat co 5 minut, ale jeśli mi się już zdarzy to staram się zwracać na to uwagę i opłacać na czas.

jaro1981 answered 7 dni ago
Ja kiedyś przez taki mandat nie dostałam kredytu na komputer. W ogóle byłam nieświadoma, bo wydawało mi się, że opłaciłam ten mandat, ale niestety bardzo się pomyliłam. Już nie musze chyba nikomu tłumaczyć, jak było mi głupio, gdy Pan w dziale kredytowym powiedział: nic z tego, ma Pani dług. Byłam czerwona i szybko stamtąd uciekłam. Opłaciłam, ale komputer kupiłam za kasę. Teraz już mam czyste konto i mogę brać kredyt.

Twoja odpowiedź

Oceń ten artykuł

Mandaty a zdolność kredytowa

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 1 ocen