Kupiłeś kombi – po co ci taki bagażnik?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Kupiłeś kombi – po co ci taki bagażnik? 0 Dobre Słabe Zuza asked 1 rok ago Zastanawiam się nad kupnem auta i gdzieś trafiłam... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKupiłeś kombi – po co ci taki bagażnik?
Zuza asked 1 rok ago
Zastanawiam się nad kupnem auta i gdzieś trafiłam na kombi. Zastanawiam się, czy byłabym w stanie zaparkować taką landarą. W ogóle nie mam wyobrażenia na ten temat, a takie wielkie auta wydają się przerażające, z tym, że pomieszczą więcej. Dlatego też rozmyślam na takim. Ktoś ma jakieś doświadczenia w jeździe takim dużym samochodem?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Kombi nie jest takie złe. Przede wszystkim należy zacząć od jego praktyczności. W takim aucie zmieścisz wszystko, a jak masz dużą rodzinę to podstawa. Jeśli chodzi o samo parkowanie, to można przywyknąć. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że takie audi jest w rzeczywistości tylko kilka centymetrów dłuższe od sedna. Po prostu inny rodzaj bagażnika sprawia, że samochód wydaje się większy. Ja się przyzwyczaiłem, więc naprawdę można.
niezalogowany answered 1 rok ago
Mnie też przerażają samochody kombi i chyba nie zdecydowałabym się na takim. Jeśli masz wątpliwości, czy zdołasz nim zaparkować to w zasadzie po co kupować. Możesz sie przejechać, ale pamiętaj, że parkingi w naszym cudownym kraju bywają zdradliwe i możesz mieć naprawdę wiele problemów. Ja stawiam na sedany, ewentualnie może coś bardziej terenowego. Wyższe, ale zdecydowanie krótsze.
niezalogowany answered 1 rok ago
Kombi to najlepszy samochód, jaki mogłem kupić. W zasadzie nie wiem, po co kupować mniejsze auta. Przecież w bagażniku niewiele się zmieści, a jak masz dzieci to kombi sprawdza się idealnie. Parkowanie wcale nie jest wyzwaniem, można przywyknąć. Zresztą nie ważne, jakim autem jeździsz, zawsze możesz kogoś przerysować. Ja kombi mam od lat i nigdy nie zamieniłbym go na żadne inne auto. Wejdzie do niego nawet kanapa.
Oceń ten artykuł

Kupiłeś kombi – po co ci taki bagażnik?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen