Kto jest lepszym kierowcą?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Kto jest lepszym kierowcą? 0 Dobre Słabe Marta asked 1 rok ago Wiele mężczyzn uważa, że kobiety są gorszymi kierowcami, ale Ja uważam, że... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKto jest lepszym kierowcą?
Marta asked 1 rok ago
Wiele mężczyzn uważa, że kobiety są gorszymi kierowcami, ale Ja uważam, że to nieprawda, jesteśmy bardziej uważne. Dlaczego więc panuje przekonanie, że gorzej jeździmy?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Może po prostu to, że jesteście zbyt ostrożne jest waszym problemem. My mężczyźni szybko reagujemy. Jest zielone jadę, a nie zastanawiam się nad tym, czy przejechać czy nie. Szybciej reagujemy na niebezpieczeństwo i mamy lepsze zdolności do prowadzenia samochodu. Oczywiście czasem zdarza się nam przekroczyć prędkość, ale nie ciągniemy się, jak żółwie po drogach, cumując tym samy mym cały ruch. To naprawdę jest niebezpieczne.
niezalogowany answered 1 rok ago
Jestem kobietą i mam za sobą 20 lat doświadczenia za kierownicą. Nigdy nie spowodowała wypadku i nie miałam mandatu. Dlaczego więc wciąż uważa się, że mój brat, który zapłacił już z 6 mandatów i miał 5 stłuczek jest lepszym kierowcą? To totalny absurd! Uważam, że kobiety lepiej jeżdżą, bo mają pojęcie o tym, co grozi nie tylko im, ale również innym uczestnikom ruchu. Jesteśmy matkami i wiem, jak ważne jest ludzie życie, a samochodem nie trudno je zniszczyć.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie przesadzajmy już z takim podejściem. Ja uważam, że na to nie ma reguły. Moja żona jest świetnym kierowcą, może nawet lepszym niż ja, ale moja siostra jeździ fatalnie. Ja boję się wsiąść do samochodu, jak ona ma prowadzić. To nie zależy od płci tylko jakiś tam zdolności. Nie każdy będzie dobrze kierował autem i nie każdy będzie ładnie malował. Wiadomo, że to inne rzeczy, ale wciąż można to jakoś tam porównać.
Oceń ten artykuł

Kto jest lepszym kierowcą?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen