Koszty utrzymania samochodu hybrydowego?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Koszty utrzymania samochodu hybrydowego? 0 Dobre Słabe Ekolog asked 1 rok ago Czy samochody hybrydowe są tanie i jak wygląda ich eksploatacja? Chciałbym zadbać... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKoszty utrzymania samochodu hybrydowego?
Ekolog asked 1 rok ago
Czy samochody hybrydowe są tanie i jak wygląda ich eksploatacja? Chciałbym zadbać o środowisko, dlatego też myślę nad zakupem takie auta.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Samochody hybrydowe to dla mnie Rewlach, jak tylko będę miała pieniądze to kupię taki. Teraz jeżdżę rowerem, bo uważam, że emitujemy za dużo spalin, jak już jadę samochodem, to tylko z kimś, żeby nie marnować benzyny i nie zanieczyszczać środowiska. Nie rozumiem osób, które same jeżdżą do pracy, to strata pieniędzy. Wiem, że te auta nie są najtańsze i na razie nawet nie sprawdzam ceny, żeby się nie przerazić.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja się raczej zastanawiam nad tym, jak wygląda kwestia ich zalewania, bo na pewno nie zwykłą wodą. Muszą być chyba jakieś stacje paliw. Kompletnie nie wiem, jak to wygląda, dlatego tutaj weszła. Myślę, że taki samochód to fajne rozwiązanie. Ludzie w innych krajach już takimi jeżdżą, więc dlaczego w Polsce by takich nie wprowadzić. Po za tym, czasem spotyka się autobusy hybrydowe, więc to nie może być coś niedostępnego.
niezalogowany answered 1 rok ago
Niestety trochę kosztują, a ich eksploatacja też najtańsza nie jest. Wiem, że na polskim rynku dostępne są azjatyckie hybrydy. Autka raczej małe, więc, jak ktoś potrzebuje większego samochodu, to raczej nie powinien stawiać na hybrydę. Wiadomo, że wszystko ma swoje plusy i minusy, ale dobrze jest szukać alternatyw, bo nie wiadomo, jak długo będziemy mieć paliwa, którego swoją drogą cena jest ostatnio bardzo dziwne, raz tanio, raz drogo.
Oceń ten artykuł

Koszty utrzymania samochodu hybrydowego?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen