Korzystanie z auta służbowego

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Korzystanie z auta służbowego 0 Dobre Słabe Bartłomiej asked 1 rok ago Mam auto firmowe. Mam dopiero miesiąc. Mam już swoje lata, dokładnie 45... Czytaj dalej

16 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKorzystanie z auta służbowego
Bartłomiej asked 1 rok ago
Mam auto firmowe. Mam dopiero miesiąc. Mam już swoje lata, dokładnie 45 i nie wiem, jak poradzić sobie z tymi aplikacjami, kompletnie nie wiem, jak opanować tą technologię. Czy znajdzie się ktoś, kto może mi pomóc?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Poproś dziecko jeśli masz lub młodszego kuzyna. Dzieci bardzo dobrze radzą sobie z takimi rzeczami, szybko podłączą Ci wszystkie komórki, laptopy i inne rzeczy do tego samochodu. Ja też taki kupiłem i nie wiedziałem co począć. Mój 14 letni syn zrobił wszystko w 30 minut. Działa bez zarzutu. Ja spędziłbym nad tym godziny, a on zrobił w tak krótkim czasie. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja pojechałem autem do autoryzowanego salonu i prosiłem o ustawienie mi wszystkich parametrów. Na początku twierdzili, że nie mają takiej usługi, ale tylko na nich popatrzyłem i powiedziałem. Wydałem na to auto, w tym salonie 60 tysięcy złotych, chyba mam prawo do tego, żeby ktoś ustawił mi wszystkie parametry. Bez gadania ustawili, a Ja w tym czasie wypiłem kawę. Trzeba myśleć i działaś, a nie zastawiać się, co tu zrobić.
niezalogowany answered 1 rok ago
Kolega ma rację, pojedź do sklepu, w którym był kupiony lub poproś jakąś osobę, która zna się na komputerach. Ja bym jednak nie była tak arogancka, bo sprzedawcy mają o sobie duże mniemanie i coś Ci źle ustawią w zemście, więc może uprzejmie poproś, że sobie nie radzisz z taką technologią, a musisz rozmawiać w samochodzie i takie połączenie wszystkich urządzeń byłoby dla ciebie idealnym rozwiązaniem.
Oceń ten artykuł

Korzystanie z auta służbowego

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen