Jazda samochodem bez wspomagania kierownicy

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jazda samochodem bez wspomagania kierownicy 0 Dobre Słabe Fiołek asked 1 rok ago Fiołek: Samochód bez wspomagania wydaje się jakimś archaikiem, ale ostatnio widziałam... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJazda samochodem bez wspomagania kierownicy
Fiołek asked 1 rok ago
Fiołek: Samochód bez wspomagania wydaje się jakimś archaikiem, ale ostatnio widziałam gdzieś fajny używany i myślę nad zakupem. Zawsze miałam samochód ze wspomaganiem i teraz nie wiem, czy dałabym radę.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Jak miałaś samochód ze wspomaganiem i nie masz dużej siły w rękach, to zrezygnuj. Nie żebym był jakoś doświadczony, ale pamiętam swój kurs prawa jazdy. Nie było jeszcze wtedy aut ze wspomaganiem. Wracałem z obolałymi rękami i twierdziłem, że jeździć nie będę. Kilka miesięcy później wspomaganie stało się czymś normalnym. Teraz nie zmieniłbym takiego auta, bo wiem, czym śmierdzi brak wspomagania.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie jest tak najgorzej. Oczywiście trochę ciężko, zaczem trudno, ale nie jest tak, że nie można jechać. Bez wspomagania można żyć i Ja dobrze to wiem. W swoim prywatnym mam wspomaganie, ale służbowy dostałem bez. Nie jest tak źle. Wiadomo, że jak wsiadam do swojego to czuję ulgę, ale nie jest tak, ze bardzo się męczę. Można takim spokojnie jeździć wiele kilometrów skręcając. Wystarczy się przyzwyczaić. No może mięśnie też mają znaczenie.
niezalogowany answered 1 rok ago
A Ja uważam, że jazda bez wspomagania to prawdziwa jazda. Jestem tradycjonalistą. Samochód trzeba czuć, a nie asekurować się elektroniką i innymi rozwiązaniami. Samochody bez automatycznej skrzyni biegów to dla mnie nie samochody, tak jest i z kierownicą. Ja muszę czuć auto i uważam, że nie ma lepszych samochodów. Wiesz jak jedziesz, masz na d tym kontrolę. W aucie ze wspomaganiem wygląda to zupełnie inaczej.
Oceń ten artykuł

Jazda samochodem bez wspomagania kierownicy

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen