Jakimi samochodami jeżdżą Polacy?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakimi samochodami jeżdżą Polacy? 0 Dobre Słabe Adam asked 1 rok ago Zastanawiam się dlaczego po naszych ulicach jeździ tyle złomu. Ciągle sprowadzamy auta... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakimi samochodami jeżdżą Polacy?
Adam asked 1 rok ago
Zastanawiam się dlaczego po naszych ulicach jeździ tyle złomu. Ciągle sprowadzamy auta z innych krajów, niestety wiele z nich to stare wraki, zardzewiałe. Kto i po co kupuje takie auta, przecież potem trzeba w nie pakować dużo pieniędzy.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Bo nas nie stać na lepsze auta. Nie rozumiem do czego pijesz. Przecież wiadomo, że jesteśmy biedni, tylko co 10 Polak może kupić sobie auto z salonu, a może i to nie. Kupujemy więc auta używany, najczęściej z zagranicy. Ja też takie kupuje, ok, może to nie jest złom, bo ostatnio kupiłem auto za 15 tysięcy, ale tez nie jest idealny. Druga rzecz to auta za 3 tysiące, tego to i Ja nie rozumiem.
niezalogowany answered 1 rok ago
W ogóle auta poniżej 3 tysięcy powinny być sprzedawane na złom. Takie coś nie może jeździć po naszych drogach, to bardzo niebezpieczne. Te auta zwykle są puszkami śmierci i Ja zdania nie zmienię. Niestety przeciętny Kowalski myśli sobie, o auto za 3 tysiące, wielka okazja, kupuję. Potem wyda na jego remont kolejne 3, jak nie więcej i stwarza niebezpieczeństwo.
niezalogowany answered 1 rok ago
W 100% zgadzam się z tym poglądem. Myślę jednak, że wina nie leży po stronie kupujących, co sprzedawców. Gdyby taki Kowalski nie mógł kupić auta za 3 tysiące, to kupiłby za 7 tysięcy dużo lepsze i bardziej bezpieczne. Jednak to sprzedawcy ściągają do Polski używane i bite auta, trochę je doszlifują i sprzedają za grube pieniądze, a my bezmyślnie kupujemy te graty.
Oceń ten artykuł

Jakimi samochodami jeżdżą Polacy?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen