Jakim autem do ślubu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakim autem do ślubu? 0 Dobre Słabe Grzegorz asked 6 miesięcy ago Szukam samochodu do ślubu i zastanawiam się co lepsze. Moja narzeczona upiera... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakim autem do ślubu?
Grzegorz asked 6 miesięcy ago
Szukam samochodu do ślubu i zastanawiam się co lepsze. Moja narzeczona upiera się na takie bardziej klasyczne auto, jakiś cadillac, czy stary fiat. Ja wolę nowoczesne auta. Macie jakieś rady, jak pogodzić te dwa style?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 6 miesięcy ago
Pamiętam czasy, kiedy sam brałem ślub, wtedy był boom na auta niemieckie, takie wypasione, nowiutkie, każdy jechał takim do ślubu, ale widzę, że teraz moda się zmienia i powracamy do stylu bardziej retro. Powiem, jako osoba 10 lat w małżeństwie, zgódź się na propozycję przyszłej żony, to ważne, żeby zachować balans, żeby Ci za 5 lat nie wypomniała, że jechała jakimś nowym autem, jak wieśniak. A cadillac piękne auto, więc śmiało szukaj.
niezalogowany answered 6 miesięcy ago
Ja marzę o cadillacu na ślubie, po prostu jestem zakochana w tych samochodach. Niestety pieniądze, jakie proponują za wynajem takie auta są wprost dramatyczne. Mi brakuje słów, żeby to w ogóle opisać. 1200 złotych za 2-3 godziny? Jakby auto musiało jechać 100 kilometrów, to Ja rozumiem, ale 20 kilometrów? Myślę, że poszukam czegoś innego. Mi szybkie auta w ogóle się nie podobają, więc takiego na bank bym nie wybrała.
niezalogowany answered 6 miesięcy ago
Oj kobiecie trzeba ulec w tej kwestii, a w zasadzie nie chodzi o uleganie tylko przyzwyczajenie się do tego, że i tak będzie, tak jak ona chce. To jest proste i logiczne. Ja chciałem sportowe auto, stanęło na limuzynie. Nie masz tutaj wiele do gadania, a jak jeszcze wymyśliła ślub w stylu vintage to stary nie ma przebacz, musi być samochód retro, bo to nie będzie trzymało się kupy. Proste i logiczne.
Oceń ten artykuł

Jakim autem do ślubu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen