Jakim autem do ślubu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakim autem do ślubu? 0 Dobre Słabe Grzegorz asked 12 miesięcy ago Szukam samochodu do ślubu i zastanawiam się co lepsze. Moja narzeczona upiera... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakim autem do ślubu?
Grzegorz asked 12 miesięcy ago
Szukam samochodu do ślubu i zastanawiam się co lepsze. Moja narzeczona upiera się na takie bardziej klasyczne auto, jakiś cadillac, czy stary fiat. Ja wolę nowoczesne auta. Macie jakieś rady, jak pogodzić te dwa style?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 12 miesięcy ago
Pamiętam czasy, kiedy sam brałem ślub, wtedy był boom na auta niemieckie, takie wypasione, nowiutkie, każdy jechał takim do ślubu, ale widzę, że teraz moda się zmienia i powracamy do stylu bardziej retro. Powiem, jako osoba 10 lat w małżeństwie, zgódź się na propozycję przyszłej żony, to ważne, żeby zachować balans, żeby Ci za 5 lat nie wypomniała, że jechała jakimś nowym autem, jak wieśniak. A cadillac piękne auto, więc śmiało szukaj.
niezalogowany answered 12 miesięcy ago
Ja marzę o cadillacu na ślubie, po prostu jestem zakochana w tych samochodach. Niestety pieniądze, jakie proponują za wynajem takie auta są wprost dramatyczne. Mi brakuje słów, żeby to w ogóle opisać. 1200 złotych za 2-3 godziny? Jakby auto musiało jechać 100 kilometrów, to Ja rozumiem, ale 20 kilometrów? Myślę, że poszukam czegoś innego. Mi szybkie auta w ogóle się nie podobają, więc takiego na bank bym nie wybrała.
niezalogowany answered 12 miesięcy ago
Oj kobiecie trzeba ulec w tej kwestii, a w zasadzie nie chodzi o uleganie tylko przyzwyczajenie się do tego, że i tak będzie, tak jak ona chce. To jest proste i logiczne. Ja chciałem sportowe auto, stanęło na limuzynie. Nie masz tutaj wiele do gadania, a jak jeszcze wymyśliła ślub w stylu vintage to stary nie ma przebacz, musi być samochód retro, bo to nie będzie trzymało się kupy. Proste i logiczne.
Oceń ten artykuł

Jakim autem do ślubu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen