Jakie samochody produkują Chiny?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakie samochody produkują Chiny? 0 Dobre Słabe Grażyna asked 1 rok ago Wiele mówi się o chińskich podróbkach telefonów, czy komputerów, a jak jest... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakie samochody produkują Chiny?
Grażyna asked 1 rok ago
Wiele mówi się o chińskich podróbkach telefonów, czy komputerów, a jak jest z samochodami, czy w rzeczywistości są też takie podróbki, można je gdzieś kupić?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Na pewno są takie auta, ale raczej nie w Polsce. Dużo ich jeździ po Azji, bo tam auta z Europy są naprawdę drogie. Dlatego produkowane są tańsze podróbki na tamtejszy rynek. Nie wiem tylko, jak wygląda kwestia znaczków, ale kiedyś coś czytałem, że nie są identyczne, tylko bardzo podobne. Czyli, jak w przypadku telefonów. Podobny, ale nie ten sam. Czy są awaryjne, trudno stwierdzić, jak nie ma się porównania.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja myślę, że takie auta nie mają w Polsce przyszłości. Co jak co, ale auta lubimy mieć dobrych firm. Możemy kupić podrabiane buty, torebkę, czy telefon, ale samochód jest czymś co widać i lubimy mieć dobre auta, dlatego chińskie podróbki nie przyjęłyby się w Polsce, zwłaszcza, że one chyba nie mogą być eksportowane do innych krajów, no ale nie wiem, jak to naprawdę wygląda, więc wolę się nie wypowiadać w tym temacie. Poszukaj w Internecie, może coś znajdziesz.
niezalogowany answered 1 rok ago
Też nie sądzę, żeby takie auto można było kupić w Polsce. Jakiś czas byłem w Chinach i tam takich aut jest naprawdę dużo. Wyglądają tak samo, jak te na naszych drogach, ale znaczek jest nieco inny. Dobrze powiedziałeś, my lubimy mieć dobre auta, więc wątpię, żeby ktoś kupował chińskie podróbki samochodów. To raczej niemożliwe. Chociaż kto wiem, może gdyby były w atrakcyjnej cenie, ktoś by je kupował. Ja na pewno nie.
Oceń ten artykuł

Jakie samochody produkują Chiny?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen