Jakie głośniki do auta z dobrym basem?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakie głośniki do auta z dobrym basem? 0 Dobre Słabe Sebastian asked 1 rok ago Chcę mieć auto z porządnymi głośnikami, ale moja narzeczona... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakie głośniki do auta z dobrym basem?
Sebastian asked 1 rok ago
Chcę mieć auto z porządnymi głośnikami, ale moja narzeczona jest sceptyczna, bo to niby wieśniackie, ale takie porządne głośniki w samochodzie to naprawdę świetna sprawa.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
No i zgadzam się z Twoją narzeczoną, to totalnie wieśniackie, może jeszcze powiesz o kolorowych felgach i tuningu samochodu. Nie rozumiem po co komu wielkie głośniki w aucie. Jadąc samochodem musisz być skupiony, a głośna muzyka bardzo rozprasza. Jak chcesz robić dyskoteki to kup sobie konsoletę dj’ a Anie wrzucaj wielkich głośników. Zabiorą Ci dużo miejsca, a o tym, ze narzeczona Cię rzuci już nie wspomnę.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja lubię jechać w samochodzie, w którym jest głośno, taka muzyka mnie relaksuje, po za tym często jeżdżę nocą i cisza byłaby straszna, bo bym po prostu zasną. Niestety niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, więc nie ma co negować. Jeśli masz taką potrzebę to montuj, a jak narzeczona mówi nie, to zapytaj, co jej się nie podoba, jakie ma argumenty przeciw. Jeśli poda logiczne, to możesz przemyśleć sprawę, ale w innym przypadku nie ma większego sensu.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie jest to najgorszy pomysł o jakim słyszałem, ale pytanie, czy ma większy sens. Nie musisz od razu wstawiać kolumn, jeśli chcesz coś tam naprawić, to możesz próbować, ale po co od razu wielkie głośniki. Pójdźcie na kompromis. Pamiętaj, że to Twoja przyszła żona i o ile nie zmienicie samochodu, to będziecie nim jeździć po ślubie. Lepiej więc porządnie zastanowić się nad tym, czy to ma jakiś sens. Z żoną nie ma sensu się spierać o głośniki.
Oceń ten artykuł

Jakie głośniki do auta z dobrym basem?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen