Jakie auto na gaz do 10 tys.?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakie auto na gaz do 10 tys.? 0 Dobre Słabe agnieszka21 asked 1 rok ago Agnieszka21: Co myślicie o tym, jak ostatnio wahają się... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakie auto na gaz do 10 tys.?
agnieszka21 asked 1 rok ago
Agnieszka21: Co myślicie o tym, jak ostatnio wahają się ceny paliwa. Jestem młodą osobą i nie stać mnie na takie paliwo. Dlatego myślę nad samochodem z gazem. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Szukam auta najlepiej do kwoty 10 tys. złotych, co moglibyście polecić mi w takim budżecie? Myślałam o jakimś aucie z pośrednim wtryskiem paliwa (tak mówił mi tato), ale takich aut zbyt wiele już na polskim rynku niestety nie ma :(
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja też kompletnie tego nie rozumiem. Jednego dnia jadę jest 4.59, dwa dni później 4.89. Skąd takie dysproporcje. Wiem, że jak na początku roku nagle spadły ceny, to była kwestia zmniejszenia opłat za ropę na całym świecie. Potem Oczywiście nasz cudowny kraj ustanowił nowy podatek od paliwa, bo nie możemy mieć taniej i teraz znowu są jakieś wahania. Poczekaj trochę, jak sytuacja będzie się pogarszać, to pomyślisz o gazie, ale taka instalacja jest dosyć droga, więcej lepiej jest się poważnie zastanowić.
niezalogowany answered 1 rok ago
Raz, że instalacja jest droga, dwa, że według mnie niebezpieczna, bo jak walniesz w takie auto, to kto wie, co się stanie. Warto też dodać, że w niektórych centrach handlowych nie wjedziesz na parking, jak masz samochód na gaz. To wiele problemów. Co do cen, to nie mam tutaj co czekać na cud. Taki mamy kraj i niestety, tak już zostanie pewnie, bo nikt nie liczy na to, że wrócimy do sytuacji sprzed 6 lat.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nawet, jak ceny za paliwo się zmienią na lepsze, to nasz kraj znowu wymyśli podatek. To aż żal na to patrzeć. Ja tankuje auto okazyjnie, jak widzę dobrą cenę to wjeżdżam. Kiedyś sądziłem, że spadnie i nie ma co kupować wcześniej, potem przed samym wyjazdem okazało się, że ceny nagle wzrosły i tak oto zaoszczędziłem. W naszym kraju jest drogo, więc może lepiej się przeprowadzić. Jeśli chodzi o gaz, to Ja jestem na nie, ale to tylko moja subiektywna opinia.
Oceń ten artykuł

Jakie auto na gaz do 10 tys.?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen