Jakie auto do 10 tys?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jakie auto do 10 tys? 0 Dobre Słabe Bartosz22 asked 2 lata ago Bartosz22: Chcę kupić swoje pierwsze auto. Mam budżet rzędu 10 tysięcy.... Czytaj dalej

27 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJakie auto do 10 tys?
Bartosz22 asked 2 lata ago
Bartosz22: Chcę kupić swoje pierwsze auto. Mam budżet rzędu 10 tysięcy. Myślałem o czymś porządnym, najlepiej jakiś niemiecki. Wiem, że nie dostanę żadnej nowości, ale może możecie coś polecić.
3 odpowiedzi
KOMBI answered 2 lata ago
To zależy co chcesz kupić, kombi, czy sedan. Od tego w dużej mierze zależy cena. Ja lubię audi, te samochody zawsze mnie zachwycały, nie chodzi o prędkość, ale raczej komfort jazdy, bezpieczeństwo i dużą bezawaryjność. Trzeba przyznać, że te niemieckie auta to mają. Możesz się zastanowić nad kupnem takiego samochodu, ale za 10 tysięcy dostaniesz tylko coś poniżej rocznika 2000, no chyba, że uda Ci się znaleźć bardziej uboższą wersję samochodu.
niezalogowany answered 2 lata ago
A nie myślałeś o czymś mniejszym, może nie niemieckim i szybkim. Jeśli to Twoje pierwsze auto i masz 20 kilka lat to poczekaj z szybkimi samochodami. Ja wiem, że każdy w tym wieku chce mieć coś świetnego, szybkiego, ale to przecież niebezpieczne. Stwarzacie ogromne niebezpieczeństwo na drogach takimi samochodami i niebezpieczną jazdą, a jeśli kupisz szybkie auto, to będziesz chciał się rozkręcić.
STARUSZEK 1990 answered 2 lata ago
Jesteś młody, więc na pewno odradzam wszelkie kombi, bo to auta rodzinne. Także wybierz coś mniejszego. Niemieckie auta są naprawdę dobre, ale Oczywiście pojawia się kwestia ceny, za 10 tysięcy znajdziesz auto, ale może być w kiepskim stanie i jeśli chcesz coś powyżej rocznika 2000 to może być naprawdę kiepsko, a jak już znajdziesz to defekty na pewno będą, bo nikt nie sprzedaje dobrego niemieckiego auta za mniej niż 10 tysięcy.
Oceń ten artykuł

Jakie auto do 10 tys?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen