Jaki samochód kupić na początek?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jaki samochód kupić na początek? 0 Dobre Słabe Janusz asked 1 rok ago Dzień dobry! Mam do Was moi mili pytanie. Mianowicie, niedługo mój... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJaki samochód kupić na początek?
Janusz asked 1 rok ago
Dzień dobry! Mam do Was moi mili pytanie. Mianowicie, niedługo mój syn ma urodziny. Skończy dokładnie 20 lat i zastanawiamy się z żoną czy auto nie byłoby dla niego dobrym prezentem? Co Wy o tym myślicie?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Wydaje mi się, że jak najbardziej. Oczywiście dobrze byłoby, gdyby miał prawo jazdy, to wtedy na pewno wszystkie elementy układanki byłyby na swoim miejscu. Ja kiedyś miałem podobną zagwozdkę. Ostatecznie jednak zdecydowałem się kupić córce - w podobnym wieku - samochód. Była tym faktem zachwycona i od tamtej pory stała się o wiele bardziej odpowiedzialna. Dlatego chyba nikt nie powinien mieć już w tym aspekcie wątpliwości.
niezalogowany answered 1 rok ago
No to dużo właśnie zależy od tego, jakie masz dziecko. Jeśli nie jest jeszcze do końca odpowiedzialne i dokładne, to jednak postawiłabym na co innego. W końcu jeśli Twój syn lubi imprezować i generalnie jeszcze nie dorósł, to nie wiem czy to będzie dla niego dobry podarek. Jak dla mnie kluczem do rozwiązania tego problemu jest po prostu ocenienie własnego dziecka czy już zasługuje na taki prezent, bo własne auto to jednak spora odpowiedzialność.
niezalogowany answered 1 rok ago
Jeśli masz odpowiednią kwotę gotówki, to wydaje mi się, że powinieneś kupić swojemu synowi auto. Kurczę, przecież to już dorosły facet, to na pewno przyda mu się własny samochód. Jakoś nie mam co do tego wątpliwości. Musisz jednak pomyśleć czy stać go będzie na swoje auto? W końcu to wiele opłat. Musi tankować benzynę, opłacać ubezpieczenia, przeglądy, jakieś naprawy u mechanika samochodowego. To powinno być najbardziej istotne.
Oceń ten artykuł

Jaki samochód kupić na początek?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen