Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak zdać egzamin na prawo jazdy? 0 Dobre Słabe Darek asked 1 rok ago Skończyłem 18 lat i mogę zdawać egzamin na prawo jazdy,... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak zdać egzamin na prawo jazdy?
Darek asked 1 rok ago
Skończyłem 18 lat i mogę zdawać egzamin na prawo jazdy, o którym zawsze marzyłem. Chciałbym więc zapytać o jakieś rady, wskazówki, co zrobić, żeby zdać prawko. Macie jakieś dobre wskazówki? Wiem, że zasady uległy zmianie, ale wciąż jazda wygląda tak samo, w sensie miasta i zasady ruchu się nie zmieniły, no egzaminatorzy w większości też nie.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Zdawałam rok temu i jedyne co mogę poradzić to spokój, dodatkowe jazdy, trochę czekolady na stres, uśmiech do egzaminatora, no chyba, że ponurak, to powaga. Nie patrz na to, jak na egzamin życia. Jak nie za pierwszym to za drugim. Nie ma sprawdzonej metody. Egzaminatorzy są naprawdę różni i nie da się tutaj nic przewidzieć. Musisz być spokojny i opanowany. Pamiętaj, że dużo umiesz i na bank zdasz.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja też teraz zdaje i musze przyznać, że stres mnie zżera od środka. Nie wiem, jak sobie poradzić. U mnie sytuacja jest taka, że mam już 30 lat, więc wśród tych 18 latków wyglądam zabawnie., ale jakoś nigdy nie potrzebowałam prawa jazdy. Dlatego teraz stres jest taki duży, tym bardziej, że jestem w ciąży i jak nie zdam teraz, to kolejne podejście dopiero za jakieś 3-4 miesiące. Dlatego tak bardzo mi zależy na zdaniu.
niezalogowany answered 1 rok ago
Jak jesteś w ciąży, to może być łatwiej, bo znam takie przypadki, że kobiety w zaawansowanej ciąży po prostu przepuszczali, nawet jak był mały błąd. Przy dużych Oczywiście nie, ale z małymi można było zdać. Ja zdawałem prawko 40 lat temu. Wyglądało to zupełnie inaczej, ale i jazda była inna, może auta nie takie bezpieczne, ale na pewno drogi były bezpieczniejsze. Zero tirów i wariatów drogowych, bo fiatem nie rozpędziłeś się do 200 kilometrów. Drogi też były puste.
Oceń ten artykuł

Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen