Jak załatwić miejsce parkingowe pod blokiem?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak załatwić miejsce parkingowe pod blokiem? 0 Dobre Słabe Piotrek asked 1 rok ago Ostatnio po prawie pół roku w delegacji zagranicą wróciłem do... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak załatwić miejsce parkingowe pod blokiem?
Piotrek asked 1 rok ago
Ostatnio po prawie pół roku w delegacji zagranicą wróciłem do Polski i wieczorem gdy wracam do domu nie mam gdzie zaparkować. Jeszcze pół roku temu było miejsce, Oczywiście czasem trzeba było poszukać, ale dało radę. Skąd tyle tych aut.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Bo każdy chce mieć własne auto. Uważam, że to co najmniej chore. Kiedy na rodzinę przypadało jedno auto, albo nawet nie. Teraz każdy w domu ma własny samochód. Wiele osób tłumaczy się wygodą, niezależnością, ale obudźmy się, nasz świat jest coraz bardziej zanieczyszczony, a samochody są naprawdę szkodliwe dla naszego środowiska, dlatego też uważam, że kupowanie kolejnych samochodów jest bez sensu.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja myślę, że problem polega na tym, iż ludzie nie utylizują swoich aut, no może źle to ujęłam. Często widzę samochody porzucone. Ktoś przyjeżdża, staje takim autem i ono zalega na parkingu tygodniami. Dlatego pozajmowane są miejsca. Oczywiście większa liczba aut też jest dużym problemem, ale fakt, każdy chce być w jakiś sposób niezależny, a własne auto to umożliwia.
niezalogowany answered 1 rok ago
Problem polega tez na tym, że nasze parkingi są nieprzygotowane na takie auta. Kiedyś budowano parkingi pod maluchy i tam mieściło się ich sporo. Teraz auta są większe i już się ich tyle nie mieści, a po za tym mamy więcej samochodów. Każdy domownik ma swój i stąd ten problem. Można byłoby znaleźć rozwiązanie, ale kto będzie przejmował się tym, że Kowalski nie ma gdzie zaparkować pod własnym domem.
Oceń ten artykuł

Jak załatwić miejsce parkingowe pod blokiem?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen