Jak wypożyczyć samochód?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak wypożyczyć samochód? 0 Dobre Słabe Edwin asked 1 rok ago Przyjeżdżam do Polski na miesiąc. Mam tutaj rodzinę, ale od lat mieszkam za... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak wypożyczyć samochód?
Edwin asked 1 rok ago
Przyjeżdżam do Polski na miesiąc. Mam tutaj rodzinę, ale od lat mieszkam za granicą. Nie przyjadę autem, bo to nieopłacalne. Chciałbym pojechać w kilka miejsc i siłą rzeczy nie mogę jeździć samochodem rodziców. Chciałbym coś wypożyczyć. Czy to w ogóle ma sens? Jakie są ceny w Polsce?.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Jak dla mnie ceny za wypożyczenie auta w Polsce są wzięte z kosmosu. Gdzieś widziałem ogłoszenie, że za jeden dzień wypożyczenia auta najniższej klasy, bez wspomagania to kwestia 80 złotych, a do tego dolicz sobie paliwo. Totalne przegięcie. W ogóle się nie opłaca. Lepiej pożycz auto od rodziców, a jak nie mają to im kup. Będą jeździć, jak ciebie nie będzie, a ty jak przyjedziesz będziesz miała samochodu.
niezalogowany answered 1 rok ago
Też mieszkam za granicą i tylko raz wypożyczyłam auto. Kosztowało mnie to tyle pieniędzy, że szkoda słów. OD tamtej pory, gdy przyjeżdżam do rodziców, zawsze pożyczam ich samochód. Kupili ostatnio drugi i nie ma problemu. Wszyscy wiemy, że w Polsce ceny za takie usługi są naprawdę wzięte z kosmosu i nie ma co iść do wypożyczalni, no chyba, że potrzebujemy auto na jeden dzień, wtedy może się opłaci, ale wciąż wątpię.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja też raz wypożyczyłam i stwierdziłam, że lepiej jest jechać samochodem niż lecieć samolotem. Ok. może jest dłużej, ale Ja przyjeżdżam do Polski raz na jakiś czas, dokładnie 3 razy w roku. Wtedy policzyłam, że mniej kosztowałby mnie przejazd autem, niż wypożyczenie. Dlatego wolę auto. Poza tym można w nie sporo załadować, a wiadomo, jak jest z samolotem. Dlatego polecam taki sposób dojazdu, o ile to możliwe oczywiście.
Oceń ten artykuł

Jak wypożyczyć samochód?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen