Jak sprzątać samochód?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak sprzątać samochód? 0 Dobre Słabe Zastanawiający asked 1 rok ago Może pytanie to będzie infantylne, ale ostatnio policzyłem ile wydaje na mycie auta... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak sprzątać samochód?
Zastanawiający asked 1 rok ago
Może pytanie to będzie infantylne, ale ostatnio policzyłem ile wydaje na mycie auta i jestem załamany. Przede wszystkim chodzi okurzanie, zanim zdążę odkurzyć mija kilkanaście dobrych minut i płacę kupę pieniędzy. Macie sprawdzone metody, może miejsca, gdzie można zaoszczędzić.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja zawsze odkurzam na swojej działce, jadę z odkurzaczem, mam taki długi przedłużacz i zajmuję się autem. Wiem, że nie każdy ma taką działkę, ale może ktoś z twoich znajomych nie użyczyłby Ci takiego miejsca, a może rodzice mieszkają na wsi, wtedy problem jest rozwiązany. Możesz też szukać tańszych stacji paliw, wiem, że niektóre stacje mają niższe ceny, więc dobrze sprawdź, jak to wygląda.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja to rozwiązałem tak, że jeżdżę na odkurzanie raz na miesiąc. Płacę 10 złotych i mam spokój już tego nie liczę nawet, bo to nie ma sensu. Jak mieszkasz w mieście, na 10 piętrze i nie masz rodziców na wsi, czy też jakiejkolwiek działki, to musisz sobie radzić tak. Wiem, że mój sąsiad z parteru odkurza pod blokiem, ale on może sobie wyciągnąć przedłużać i odkurzyć, a Ja z 10 piętra nie bardzo, dlatego pozostają mi stacje paliw.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie przesadzajmy, że to jest takie drogie. Jak uważasz, że drogo to naucz się szybko odkurzać, żeby nie wydawać tyle kasy. Ile trwa odkurzanie auta 5 minut? Na pewno nie więcej, a jak więcej to musisz się nauczyć szybciej, bo faktycznie będziesz dużo płacić. Ja zawsze odkurzam 4 minuty i mam czysto. Dlatego nie wydaje mi się, żebym płacił jakoś dużo. Może zmień stację paliw na inną, czasem niektóre mają podwójną stawkę, także to może być wyjaśnienie.
Oceń ten artykuł

Jak sprzątać samochód?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen