Jak otworzyć firmę transportowa w Polsce?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak otworzyć firmę transportowa w Polsce? 0 Dobre Słabe Xawier asked 1 rok ago Mam na koncie trochę oszczędności i zastanawiam się czy założenie... Czytaj dalej

14 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak otworzyć firmę transportowa w Polsce?
Xawier asked 1 rok ago
Mam na koncie trochę oszczędności i zastanawiam się czy założenie firmy transportowej byłoby dobrym pomysłem? Kurczę, jakoś mam wątpliwości, a też chcę w coś zainwestować i powalczyć o lepsze życie...
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Wydaje mi się, że firma transportowa to jednak spore ryzyko. No takie jest moje zdanie na ten temat i nie chcę Cię okłamywać. Musisz sobie doskonale zdawać sprawę, że na rynku w tej branży panuje niesamowicie duża konkurencja. Z tego względu Twoja firma transportowa może się w ogóle nie przebić. A jak się nie przebije, to Twój interes okaże się dość sporą klapą. Dlatego nie ma się co czarować i warto zagrać w otwarte karty.
niezalogowany answered 1 rok ago
A mnie się wydaje, że taka firma transportowa to naprawdę dobry pomysł. Co z tego, że jest konkurencja? Jeśli biznes będzie dobrze prowadzony, to na pewno się obroni. Wszystko tak naprawdę zależy od osoby, która się firmą zajmuje. Jeśli będzie odpowiedzialna i kreatywna, to konkurencja zostanie daleko w tyle. A wtedy dana firma transportowa wysunie się na czoło, lub co najmniej na podium w walce o klienta.
niezalogowany answered 1 rok ago
Hmm, mam co do tego spore wątpliwości. Też chyba uważam, że firma transportowa to zbyt ryzykowne przedsięwzięcie. Składa się na to co najmniej kilka czynników. Przede wszystkim aby stawić czoła konkurencji trzeba mieć naprawdę znakomitą ofertę. Wiąże się to rzecz jasna z bardzo niskimi cenami. Jeśli one będą na niskim poziomie, to właściciel za dużo nie zarobi, a wydatków - przynajmniej na początku - jest całe mnóstwo.
Oceń ten artykuł

Jak otworzyć firmę transportowa w Polsce?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen