Jak odzyskać skradziony samochód?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak odzyskać skradziony samochód? 0 Dobre Słabe Renata asked 1 rok ago Ukradli mi auto i nie wiem co mogę jeszcze poza zgłoszeniem na... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak odzyskać skradziony samochód?
Renata asked 1 rok ago
Ukradli mi auto i nie wiem co mogę jeszcze poza zgłoszeniem na polcję, zrobić, może jakiś list gończy. A może już go nie ma? Wiele osób mówi mi, że już go nie znajdą. Czy to prawda?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja nie wierze w cuda i myślę, że Twój samochód już dawno został rozłożony na części pierwsze. Teraz nikt nie kradnie auta, żeby nim jeździć, bo kamery i inne rzeczy pozwalają dojść do tego, gdzie jest auto. Czasem tylko ktoś „pożyczy” samochód i potem uda się go znaleźć. W innych wypadkach chodzi o części. Możesz poczekać na wynik śledztwa, może akurat ktoś „pożyczył”, a jak nie to niestety. Mam nadzieję, że miałaś ubezpieczenie od kradzieży.
niezalogowany answered 1 rok ago
Znam to z doświadczenia. Liczyłam, że się znajdzie, że ktoś ukradł i policja go złapie. Chyba nie musze mówić, jak szybko dostałam wiadomość: znaleźliśmy auto, proszę przyjechać, ale jest problem. No wiadomo jaki problem. Z auta został sam stelaż. Wszystko, dosłownie wszystko, co było możliwe ukradli. Dobrze, że zostawili dokumenty w schowku, przynajmniej tyle odzyskałam. Dostałam kasę z ubezpieczenia, ale nie musze mówić ile stresu przez to było.
niezalogowany answered 1 rok ago
Znam wiele takich przypadków i to bardzo mnie irytuje. Nie mamy poszanowania cudzej rzeczy. Dlaczego małe dziecko rozumie słowa: to nie twoje zostaw, a dorosły człowiek ma z tym problem. Przecież na to auto ktoś musiał zapracować. Niestety takie sytuacje nie są wyjątkiem. Zdarzają się notorycznie i w zasadzie nikogo już nie dziwią, a powinny. Może kiedyś coś się zmienić w tej kwestii, przynajmniej mam taką nadzieję.
Oceń ten artykuł

Jak odzyskać skradziony samochód?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen