Jak nie zasnąć za kierownicą?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak nie zasnąć za kierownicą? 0 Dobre Słabe Ula asked 1 rok ago Często pokonuje długie trasy, bo jestem przedstawicielem handlowym. Niestety niejednokrotnie wracam... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak nie zasnąć za kierownicą?
Ula asked 1 rok ago
Często pokonuje długie trasy, bo jestem przedstawicielem handlowym. Niestety niejednokrotnie wracam do domu późną nocą i nie wiem, jak radzić sobie z sennością. Kawa nie bardzo pomaga. Madzie sprawdzone metody?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Może to nie zdrowe, ale mi pomagają energetyki. Nie jest tak, że piję niewiadomo ile, ale jak ma jechać w trasę, to zawsze mam jedne przy sobie, daje to trochę energii. Staram się też jeździć w niższych temperaturach. Jak jest ciepło w samochodzie to człowiek od razu zasypia, dlatego Ja utrzymuje temperaturę ok. 18 stopni. Wtedy mam pewność, że nie zasnę za kierownicą. Żuję też gumę i mam wrażenie, że ten sposób naprawdę pomaga.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja ustawiam sobie muzykę lub jakieś radio, bo jak jadę sam to najbardziej denerwuje mnie cisza, a w zasadzie sprawia, że chce mi się spać. Czasem wypiję jakieś energetyka, ale dużo lepsza jest zielona herbata. Też stawiam na niską temperaturę. Dzięki temu nie zasypiam. Jeśli mogę to rozmawiam z kimś na zestawie lub słucham ciekawej audycji, żeby nie zasnąć. Jak już naprawdę zasypiam to staję i kładę się, bo nie ma sensu narażać życia i zdrowia.
niezalogowany answered 1 rok ago
Też musze przyznać, że najlepiej sprawdza się energetyk i u mnie jeszcze kawa. Dobra jest niska temperatura. Ja nie słucham muzyki, bo to mnie rozprasza, staram się często mrugać. Nie wiem, czy istnieje jakaś idealna metoda na pobudzenie organizmu. Na pewno trzeba przywyknąć. Na początku jest trudno i człowiek pije pełno energetyków, co nie jest najbardziej odpowiedzialne, ale potem to staje się normalnością. Na pewno pomaga światło, także jak jadę po autostradzie zawsze zaplam małą lampkę.
Oceń ten artykuł

Jak nie zasnąć za kierownicą?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen