Jak kupić używany samochód?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak kupić używany samochód? 0 Dobre Słabe Czarek asked 1 rok ago Chcę kupić auto i mam pewien dylemat, czy powinienem szukać czegoś w... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak kupić używany samochód?
Czarek asked 1 rok ago
Chcę kupić auto i mam pewien dylemat, czy powinienem szukać czegoś w Internecie, czy raczej pojechać na giełdę. Auto ma być używane, więc to chyba najlepsze miejsce. Dlatego też zastanawiam się co wybrać. Mam pewne obawy co do Internetu, przecież auto trzeba zobaczyć, a jechanie kilkudziesięciu kilometrów do auta, które ma być idealne jest bez sensu.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja bym szukała w Internecie, bo to najlepsze miejsce na zakupy. Chociażby w kwestii jakiegoś wyposażenia do auta, w sklepie zapłacisz nawet 1/3 więcej. W Internecie można znaleźć ciekawe oferty. Nie ma co opierać się na gazetach, bo tutaj nie ma zdjęć, a dzięki nim już na początku możesz zweryfikować, czy warto jechać oglądać. Na pewno trzeba poświęcić kilka dobrych dni na szukanie i oglądanie, ale nie ma rzeczy niemożliwych.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja strasznie nie lubię zakupów w Internecie. Już nie raz zawiodłem się zamawiając różne rzeczy, a co mówić o samochodzie. Ok., to inny rodzaj kupowania, bo musisz pojechać o zobaczyć, ale po co jechać pół Polski, żeby obejrzeć auto, które według sprzedawcy jest idealne, a w rzeczywistości totalny szmelc. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z autokomisów lub po prostu znajomości, czasem trafiają się ciekawe okazje. Na pewno nie można kupować auta z dnia na dzień.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja kupiłem auto właśnie przeglądać takie strony internetowe. Nie powiem, że było idealnie, bo to byłoby kłamstwo, ale w końcu kupiłem. Moje doświadczenie jest taki, że jak sprzedawca wpiera Ci, że jest idealne, to wcale tak nie jest. Raz byłem zły na siebie i na niego, bo dzwoniłem i mówiłem, że to 120 kilometrów, a jadę z mechanikiem i on znajdzie, jak coś będzie. Chyba nie musze mówić w jakim stanie było to auto. Totalny dramat.
Oceń ten artykuł

Jak kupić używany samochód?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen