Jak dbać o biały lakier samochodu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Jak dbać o biały lakier samochodu? 0 Dobre Słabe henryk asked 1 rok ago Niedawno kupiłem auto, ale niestety niewiele myślałem o kolorze samochodu... Czytaj dalej

27 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeJak dbać o biały lakier samochodu?
henryk asked 1 rok ago
Niedawno kupiłem auto, ale niestety niewiele myślałem o kolorze samochodu i kupiłem biały, bo był w dobrej cenie. Teraz nie wiem, jak o niego dbać. Czy w ogóle można zachować go w czystości, bo dla mnie to niemożliwe.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Białe auto… Moje marzenie, którego nigdy nie zrealizuję, bo szkoda mi kasy na myjnię. Naprawdę lubię białe, nowe auta, co piękne, ale zupełnie nie praktyczne. Jeśli dbasz o nie i myjesz regularnie to fajnie to wygląda, ale jak nie masz czasu to zawsze będzie źle wyglądał. Nie masz innego wyjścia, tylko regularnie myć to cudo. Niestety taki jest już biały kolor, wszystko na nim widać.
jaroooo answered 1 rok ago
Mnie też zachwycają piękne, świecące białe auta, oczywiście pod warunkiem, że są nieskazitelnie czyste. Niestety bardzo często widujemy na drogach brudasy, więc taki widok jest rzadkością. Chyba nie ma innego wyjścia, niż regularne mycie takiego białego auta. No może są jakieś specyfiki, które przeciwdziałają osadzaniu się brudu, ale jakby były to chyba białych aut byłoby jeszcze więcej na drogach, a nie ma.
audi_fan answered 1 rok ago
I tu się mylisz. Ostatnio gdzieś czytałam, że sprzedaż białych samochodów znacznie wzrosła. Nie wiem, czy są takie specyfiki, bo nie siedzę w tej tematyce, ale wydaje się to bardzo prawdopodobne, dlatego też można poszukać. Na pewno trzeba o takie auto dbać, ale nie jest tak, że nie może utrzymać czystości przez kilka dni. Jeśli już kupiłeś to poszukaj poradników na zagranicznych stronach, tam mają jednak lepsze rozwiązania.
Oceń ten artykuł

Jak dbać o biały lakier samochodu?

Oceń
Ocena 4/5 na podstawie 1 ocen