Gdzie zgłosić zły stan drogi?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Gdzie zgłosić zły stan drogi? 0 Dobre Słabe Edwin asked 1 rok ago Dużo ostatnio myślałem o polskich drogach, są naprawdę fatalne, dlatego też... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeGdzie zgłosić zły stan drogi?
Edwin asked 1 rok ago
Dużo ostatnio myślałem o polskich drogach, są naprawdę fatalne, dlatego też zanalizowałem wiele artykułów i doszedłem do wniosku, że nasze pieniądze są wyrzucane w błoto. Dlaczego nikt nie zagwarantuje nam porządnych, bezpiecznych dróg?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Już tak nie przesadzajmy. Polskie drogi nie są wcale najgorsze. Infrastruktura naprawdę się poprawia i jazda jest coraz bardziej komfortowa. Oczywiście wiele zależy od tego, o jakim obszarze mowa, bo w niektórych powiatach drogi są fatalne, ale z roku na rok jest coraz lepiej. Więcej ekspresów wek, autostrad i innych dobrych dróg. Nawet u mnie na wsi zmienili nawierzchnię. Wiadomo, że ten postęp jest trochę za wolny, ale z czasem będzie lepiej.
niezalogowany answered 1 rok ago
Na pewno nie mamy dróg, jak na zachodzi Europy, ale nie jest z nami tak źle. W ubiegłe wakacje miałem okazję pojeździć po Bałkanach i Ukrainie. Takich dróg to nawet w Polsce nie ma. Jak wróciłem, to zupełnie inaczej spojrzałem na nasze drogi i stwierdziłem, że naprawdę szybko się rozwijamy. Tam nie był znaków, ciągle dziury, czasem nawet brak asfaltu. Normalnie dramat, ale ludzie, jakoś z tym żyją.
niezalogowany answered 1 rok ago
Wiem, że są gorsze miejsce, w całej Afryce drogi są fatalne, o Azji nie wspominając, ale u nas też nie jest kolorowo. Największy problem to ten, że remonty robione są bez głowy. są miejsca, gdzie można zrobić dwa pasy w obie strony, ale nie, robią jeden pas w jedną i drugi w drugą. Przez to jest więcej wypadków, jazda jest wolniejsza, bo jak jedzie przed tobą ciągnik, to za nic go nie wyprzedzisz. Naprawdę musimy jeszcze sporo naprawić w naszym kraju.
Oceń ten artykuł

Gdzie zgłosić zły stan drogi?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen