Gdzie najlepiej sprzedać auto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Gdzie najlepiej sprzedać auto? 0 Dobre Słabe Georgina asked 1 rok ago Gdzie najlepiej sprzedać swoje auto, a w zasadzie, gdzie najlepiej będzie wstawić... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeGdzie najlepiej sprzedać auto?
Georgina asked 1 rok ago
Gdzie najlepiej sprzedać swoje auto, a w zasadzie, gdzie najlepiej będzie wstawić ogłoszenie. Internet, gazeta, a może zwykła kartka na aucie, że jest do sprzedania?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja umieściłam informację na kilku stronach z ogłoszeniami za darmo. W gazecie już nie ma sensu, bo to nie jest tak popularne, no chyba, że sprzedajesz auto, któż z chęcią kupiłaby osoba starsza. Jeśli tak, to tutaj lepsza będzie gazeta. Kartka to ciekawe rozwiązanie, ale bardzo ograniczające. Może być tylko dodatkiem do normalnego ogłoszenia. Pamiętaj, żeby umieścić zdjęcie. Większość osób od razu eliminuje ogłoszenia bez zdjęcia.
niezalogowany answered 1 rok ago
Też uważam, że zdjęcie to podstawa. Jak nie ma zdjęcia to Ja nawet nie zaglądam, bo wydaje mi się, że sprzedawca chce coś ukryć. Ważny jest też szczegółowy opis. Mam samochód rocznik 2004 za 20 tysięcy nie wystarczy. Musisz być bardziej kreatywny. Im lepszy opis, tym więcej wyjeść. Tym bardziej teraz, gdy wszyscy buszują po Internecie i przeglądają tysiące stron, a potem to udostępniają. To chyba najlepsza forma reklamy, także warto się zorientować, jak to wygląda.
niezalogowany answered 1 rok ago
Wiele zależy od tego, jaki to samochód. Sportowy, młodzieżowy, rodzinny – Internet. Staruszek – gazeta. W ogóle uważam, że Internet daje nam teraz takie możliwości, że naprawdę można łatwo znaleźć kupca. Musisz określi kogo szukasz, kto chciałby takie auto i się ogłaszasz. Teraz łatwo możesz to reklamować na portalach społeczniściowych. Kartka też jest ok., ale tylko jako dodatek, bo przez nią nie zawsze znajdziesz kupca. Mało kto szuka samochodu do sprzedaży na parkingu. Rynek jest coraz bardziej wymagający i trzeba się do niego dostosować.
Oceń ten artykuł

Gdzie najlepiej sprzedać auto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen