Dlaczego Polska nie ma swojego samochodu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Dlaczego Polska nie ma swojego samochodu? 0 Dobre Słabe ARTUR_1968 asked 1 rok ago Jestem fanem motoryzacji, zwłaszcza polskiej, z żalem spoglądam w przeszłość... Czytaj dalej

27 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeDlaczego Polska nie ma swojego samochodu?
ARTUR_1968 asked 1 rok ago
Jestem fanem motoryzacji, zwłaszcza polskiej, z żalem spoglądam w przeszłość i zastanawiam się dlaczego zaprzestano produkcji naszych polskich samochodów. Można z nich było zrobić prawdziwe cudeńka, nie sądzicie?
3 odpowiedzi
tylko syrena answered 1 rok ago
Ja zawsze podziwiałem Syrenę Sport, ten samochód miał według mnie ogromny potencjał, był wyjątkowy i mógł rozsławić naszą Polską markę, ale były takie czasy, że nic z tego nie wyszło. Wiem, że teraz kilka grup na terenie Polski pracuje nad tym, żeby odtworzyć ten samochód. To ciekawa inicjatywa i mam nadzieję, że ktoś podłapie temat i zaczną sprzedawać takie samochody, bo my w Polsce mieliśmy całkiem niezłą produkcję takich stylowych aut.
niezalogowany answered 1 rok ago
Strasznie żałuję, że zaprzestano produkcji poloneza, fiata, czy innych samochodów starej daty. Przecież to piękne auta. Gdyby polskie firmy samochodowe nie zaprzestały produkcje, to pewnie teraz moglibyśmy jeździć dobrymi samochodami w atrakcyjnej cenie, a tak dodajemy kasy gospodarce innych krajów. Niestety pod tym względem nasze państwo jest totalnie bezmyślne i chyba tak już pozostanie.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja mam w domu Warszawę i dużego fiata, poluję tez na małego. Za kilka lat będą miały taką wartość, że naprawdę się zdziwimy. Polska zaprzepaściła wiele takich okazji, likwidowaliśmy największe i najlepsze firmy, żeby ratować te słabsze. Ciągle popełniamy te same błędy i jakoś nie zanosi się na to, żeby to uległo zmianie. Mam nadzieję, że kolejne pokolenia się obudzą i zobaczą, co tracimy.
Oceń ten artykuł

Dlaczego Polska nie ma swojego samochodu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen