Czym usunąć rysę na samochodzie?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czym usunąć rysę na samochodzie? 0 Dobre Słabe Waldek asked 1 rok ago Ostatnio jakiś facet przerysował mi auto. Nie mam kasy na lakiernika,... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzym usunąć rysę na samochodzie?
Waldek asked 1 rok ago
Ostatnio jakiś facet przerysował mi auto. Nie mam kasy na lakiernika, a rysa jest dość spora. Słyszałem jednak, że są takie mazaki, którymi można rysę zniwelować, czy ktoś korzystał z takiego cuda i może powiedzieć coś więcej na ten temat?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Oczywiście, że są takie markery. Kupisz je w każdym dobrym sklepie lakierniczym, czy w Internecie. Musisz tylko poszukać. Ja ma taki marker w schowku, bo niestety bardzo często staję na parkingach w centrach handlowych, a tam wiadomo różnie bywa, więc musze sobie jakoś radzić, inaczej nie wyrobiłbym na usługi lakiernika, które znacznie podrożały. Zawsze trzeba szukać tańszego rozwiązania.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nigdy o tym nie słyszałam, ale chyba sprawdzę, bo to brzmi bardzo ciekawie i na pewno jest poręczne. Miałabym jednak obawy, czy nie zmieni to koloru lakieru i nie powstanie dziwna reakcja. No ale to tylko takie obawy zwykłego laika, dlatego poszukam jakiś filmików, może faktycznie ktoś wypróbował i wie, jak działa i czy nadaje się do każdej karoserii.
niezalogowany answered 1 rok ago
Gdy nie te mazak, moje auto byłoby teraz całe w rysach. Niestety moja żona je jest zbyt uważna i jak jeździ samochodem to zawsze wraca z nową rysą. Ja takim mazakiem zamazuję wszystko i jest super. Oczywiście prędzej, czy później trafię do lakiernika, ale na razie nie muszę, bo nic nie widać. Nie wiem tylko, czy to do każdego koloru można używać. Tej tematyki akurat nie zgłębiałem.
Oceń ten artykuł

Czym usunąć rysę na samochodzie?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen