Czy warto kupić skuter?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy warto kupić skuter? 0 Dobre Słabe Damian asked 1 rok ago Moja żona marzy o skuterze i teraz pojawia się pytanie, czy to... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy warto kupić skuter?
Damian asked 1 rok ago
Moja żona marzy o skuterze i teraz pojawia się pytanie, czy to rozsądny wybór. Chciałby dojeżdżać nim do pracy, a Ja jakoś tego nie widzę, w sensie, boję się, po za tym skutery mają nieprzyjemny dźwięk.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Skoro żona chce skuter i masz pieniądze, to co się zastanawiasz. Dźwięk zawsze będzie nieprzyjemny, a jeśli chodzi o niebezpieczeństwo, to nie przesadzajmy. Jeśli jest kierowcą i zna zasady ruchu drogowego, to dlaczego miałby mieć problem z jazdą. Jeśli będzie uważna nic jej się nie stanie, po za tym na skuterze nie osiągniesz zawrotnych prędkości, tylko raczej maksymalnie 70km/h, a wiadomo w mieście i tak nikt tak nie jeździ, bo ciągle są korki.
niezalogowany answered 1 rok ago
Mnie skutery strasznie denerwują, zwłaszcza, jeśli chodzi o ich dźwięk, jest tak okropny, że aż brakuje mi słów, ale cóż, jak ktoś lubi to lubi. O gustach się nie dyskutuje. Na pewno musisz przemyśleć ten zakup, jak macie oszczędności to kupuj, ale pamiętaj o kasku i innych zabezpieczenia, wbij jej też do głowy, że nie powinna wyprzedzać aut na światłach. Chodzi mi o to, że rowerzyści i motocykliści jadą do przodu i piersi startują hamując ruch. Totalny dramat.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja jakiś czas temu kupiłam sobie skuter i jestem bardzo zadowolona, bo mogę nim wszędzie dojechać i stanąć. Nie muszę szukać miejsca parkingowego i to jest najpiękniejsze. Kupiłam taki skuter, którego dźwięk jest naprawdę niesłyszalny, więc nikt nie może narzekać na nieprzyjemne bzyczenie mojego skuterka. Minus jest tylko taki, że jak pada to robi się nieciekawie, ale znalazłam kilka sposobów i na takie ewentualności.
Oceń ten artykuł

Czy warto kupić skuter?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen