Czy warto kupić kabriolet?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy warto kupić kabriolet? 0 Dobre Słabe niezalogowany asked 1 rok ago Urszulka: Chcę kupić auto z rozsuwanym dachem, ale zastanawiam się, czy to... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy warto kupić kabriolet?
niezalogowany asked 1 rok ago
Urszulka: Chcę kupić auto z rozsuwanym dachem, ale zastanawiam się, czy to rozsądny wybór. Pogoda w Polsce jest niepewna i obawiam się, że będzie stało w garażu, a jak juz wyjadę to nabawię się przeziębienia, bo mnie przewieje.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Jak auto z rozsuwanym dachem to jak najbardziej rozsądny, nie rozsądnie byłoby kupić samochód całkowicie bez auta. W naszym klimacie to nie najlepszy wybór, bo jednak deszcz, wiatr, czy inne nieciekawe historie mogą mieć wpływ na wygląd samochodu. Ja kiedyś marzyłem o takim samochodzie, ale pojawiły się dzieci i trzeba było myśleć praktycznie, może jeszcze kiedyś zaszaleje.
niezalogowany answered 1 rok ago
Takie auta to nie na polskie realia. Zaczęłabym od pogody, a skończyła na kradzieżach. Takiego auta nie zostawisz pod sklepem. Musisz zakryć dach, a to jak wiadomo wymaga trochę wysiłku i czasu. Czy naprawdę chce ci się każdorazowo zamykać i otwierać dach? Jak dla mnie totalna strata czasu. Takie samochody są fajne w ciepłych miejscach, a nie w naszej szarej Polsce. A jak cię przewieje, to co, czym będziesz jeździć?
niezalogowany answered 1 rok ago
Cóż za sceptyzm. No nic dziwnego, taki mamy kraj, jak już ktoś powiedział. Nie jest tak źle. Na pewno nie jest to auto na co dzień. Latem świetnie się sprawdza, ale też nie zawsze, bo jednak słońce mocno może grzać. Jeśli o takim marzysz i masz pieniądze to kupuj, ale faktycznie lepiej z rozsuwanym dachem , a nie nakładanym, bo tego nie wrzucisz do bagażnika.
Oceń ten artykuł

Czy warto kupić kabriolet?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen