Czy warto inwestować w stare auto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy warto inwestować w stare auto? 0 Dobre Słabe niezalogowany asked 1 rok ago Wojtek12: Mam kilka zabytkowych aut, które planuję wyremontować i teraz... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy warto inwestować w stare auto?
niezalogowany asked 1 rok ago
Wojtek12: Mam kilka zabytkowych aut, które planuję wyremontować i teraz zastanawiam się, czy warto założyć firmę, którą woziłbym pary młode do ślubu? Myślicie, że to opłacalny biznes, czy raczej strata pieniędzy?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Remontuj, jak masz pieniądze i nawet się nie zastanawiaj. Zabytkowe auta są teraz na topie, chyba każda para młoda chce takim jechać do ślubu, więc naprawdę nie ma co czekać. Tylko, jak robisz taką firmę, to pamiętaj, żeby mieć dobrą ofertę. Teraz ceny za takie samochody są wygórowane. Wiadomo będziesz chciał szybko odrobić straty za te naprawy, ale z drugiej strony pomyśl, że jak będziesz miał wysokie stawki, to nikt nie skorzysta z twoich usług. Lepiej jest obniżyć cenę, bo wtedy będzie większe zainteresowani.
niezalogowany answered 1 rok ago
Wszystko fajnie, ale mówisz, że aut jest kilka, więc ile to będzie kosztować, jak znajdziesz części to takich zabytków, potem ich rejestracja i założenie firmy, czy to naprawdę jest opłacalne. Sam tego nie poprowadzisz, bo jak masz kilka, to na pewno w jedne dzień będziesz miał kilka zleceń, więc musisz mieć kierowców, a czy powierzysz swoje cudeńka komuś obcemu? Ja wątpię. Lepiej to przemyśleć. Może lepiej będzie sprzedać te auta, niech jakiś pasjonata się nimi zajmie.
niezalogowany answered 1 rok ago
Wiele zależy od tego, jakiej pracy wymagają te auta, jeśli to tylko kilka poprawek, to nawet się nie zastanawiaj. To naprawdę dobry biznes. Oczywiście wiele zależy od tego, jakie to modele, ale jeśli dość ładne to na pewno znajdziesz chętnych do wynajęcia. Pamiętaj, żeby nie działać na czarno. Takich firm jest wiele, więc jak się nie zarejestrujesz, to szybko ktoś z konkurencji na ciebie doniesie. Taki mamy już zawistny kraj.
Oceń ten artykuł

Czy warto inwestować w stare auto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen