Czy warto garażować samochód?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy warto garażować samochód? 0 Dobre Słabe Adam asked 1 rok ago Kupuję mieszkanie, ale mam pytanie odnośnie motoryzacji, bo to jest ściśle powiązane... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy warto garażować samochód?
Adam asked 1 rok ago
Kupuję mieszkanie, ale mam pytanie odnośnie motoryzacji, bo to jest ściśle powiązane z nowym mieszkaniem. Chodzi o to, że mogę kupić mieszkanie z miejscem parkingowym pod ziemią i na zewnątrz. Różnica to aż 10 tysięcy. Nigdy nie trzymałem auta w garażu i nie widzę sensu, ale wszyscy dookoła mnie mówią, że to najlepsze wyjście, bo auto lepiej się trzyma. Jak uważacie, bo Ja nie mam doświadczenia?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja nigdy nie trzymałem auta w garażu nie mam porównania, ale nie uważam, żeby to miało jakieś większe znaczenie. Mój samochód nie rdzewieje, kolor też się nie zmienił. W zasadzie nie wiem, co miałoby zmienić przechowywanie w garażu. Uważam, że nie ma sensu przepłacać, bo tak naprawdę, co na tym zyskasz? Miejsca parkingowe pod ziemią są przereklamowane i Ja nigdy bym takiego nie kupił, tym bardziej, że płacisz za nie, jak za zboże. Totalna strata pieniędzy.
niezalogowany answered 1 rok ago
Kiedyś mieszkałem w bloku i tam nie było garażu, teraz przeprowadziłem się do domu jednorodzinnego i mam duży garaż. Wtedy miałem auto i musze przyznać, że jak patrzę teraz na drugie, to widzę różnicę. Zachowało się w lepszym stanie, nie ma przebarwień i nie jest tak porysowane, bo wiadomo, jak to jest na parkingach w blokowiskach. Dramat, który trudno opisać słowami, ale cóż tak to już jest. Jeśli masz te 10 tysięcy to się nie zastanawiaj tylko kupuj, potem, jak będzie chciał sprzedać mieszkanie, to będziesz miał dużą zaletę w postaci miejsca parkingowego.
niezalogowany answered 1 rok ago
Takie miejsce parkingowe to super rzecz. Musisz przede wszystkim pamiętać, że samochody garażowane mają zupełnie inną cenę, niż auta trzymane pod chmurką. To normalna zasada. Jeśli nie chcesz mieć potem zbyt niskiej twoim zdaniem ceny, to musisz garażować auto. Pamiętaj też, że miejsce pod blokiem to taka kwestia bardzo niepewna i lepiej jest mieć zapewnione miejsce pod dachem. W razie jakiego włamania, czy innych wydarzeń masz zabezpieczenie, bo takie miejsca są monitorowane.
Oceń ten artykuł

Czy warto garażować samochód?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen