Czy można jeździć motorem w zimę?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy można jeździć motorem w zimę? 0 Dobre Słabe Zdzisiek asked 1 rok ago Powiedzcie mi czy jazda motocyklem w zimie jest bezpieczna? Mój... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy można jeździć motorem w zimę?
Zdzisiek asked 1 rok ago
Powiedzcie mi czy jazda motocyklem w zimie jest bezpieczna? Mój syn jest wielkim fanem motoryzacji. Niestety nie mogę go namówić, aby zrezygnował z jazdy motocyklem w tym właśnie śnieżnym okresie, a trochę się o niego boję.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Moim zdaniem powinieneś mu szybko przemówić do rozsądku. Jak dla mnie jazda motorem w zimie jest naprawdę bardzo niebezpieczna i warto jej unikać, aby nie narażać swojego zdrowia, a może też i życia. W końcu warunki drogowe w zimie są o wiele gorsze i raczej nie sprzyjają one fanom motocykli. Dlatego na Twoim miejscu na pewno starałabym się mu to wszystko jak najszybciej wyperswadować, zanim nie będzie za późno.
niezalogowany answered 1 rok ago
No ale dlaczego niebezpieczna? Na pewno w zimie jest zimno, ale to chyba nikogo bardzo nie dziwi. W końcu taka pora roku. Jeśli jedna dany motocyklista ciepło się ubierze, to raczej nie powinien mieć problemów. Droga czy szosa dla każdego jest taka sama. W końcu w wielkich miastach ludzie naprawdę dbają, aby jeździło się bezpiecznie nawet zimą. Dużo zależy też od samego motocyklisty. Jeśli będzie uważny, to nic mu się nie stanie.
niezalogowany answered 1 rok ago
Według mnie jazda motorem w zimie jest niestety niebezpieczna :/ Jakoś dużo słyszy się o wypadkach motocyklistów w tym właśnie zimowym okresie. Ja nie ryzykowałbym i w ogóle na ten czas odstawiam motor do garażu, chociaż na pewno robię to z wielkim bólem serca, bo podobnie jak Twój syn jestem wielkim fanem motoryzacji. Nie da się jednak nie zauważyć, że w zimie raczej powinno się wybierać inne środki komunikacji.
Oceń ten artykuł

Czy można jeździć motorem w zimę?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen