Czy holowanie jest dozwolone?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Czy holowanie jest dozwolone? 0 Dobre Słabe Hania asked 1 rok ago Wiecie na czym polega holowanie? W jakich sytuacjach trzeba to wykonać? Ostatnio... Czytaj dalej

14 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeCzy holowanie jest dozwolone?
Hania asked 1 rok ago
Wiecie na czym polega holowanie? W jakich sytuacjach trzeba to wykonać? Ostatnio bowiem jadąc autobusem do pracy słyszałam rozmowę dwóch mężczyzn i bardzo mnie to wszystko zainteresowało.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
A nie możesz sobie sprawdzić w necie? :D Ale ok, postaram Ci się to jakoś szybko i sensownie wyjaśnić. Na pewno holowanie trzeba zrobić wtedy, kiedy jedno auto jest zepsute, a dany właściciel nie chce zamawiać lawety. Jeśli ma odpowiednią linkę do holowania, to może kogoś poprosić, aby go właśnie holował do domu czy do jakiegoś najbliższego mechanika samochodowego. Także mniej więcej na tym to polega.
niezalogowany answered 1 rok ago
Jeszcze bym dodał kilka kwestii do Twojej wypowiedzi. Tę linkę holowniczą trzeba zaczepić w odpowiednim miejscu. Tak, aby auto w żadnym wypadku się nie odpięło. Trzeba tę czynność bardzo dokładnie i starannie wykonać. W końcu może być tak, że auto może się oderwać od linki na wzniesieniu, co może grozić bardzo dużymi konsekwencjami. Nie należy tego robić szybko, bo pośpiech prawie zawsze jest złym doradcą.
niezalogowany answered 1 rok ago
Macie rację. Holowanie wykonuje się właśnie wtedy, kiedy jedno z aut się zepsuło, ale nie tylko. Miałem kiedyś taką sytuację, że … zabrakło mi benzyny. Wiem, trochę obciach … W każdym razie auto nie chciało dalej ruszyć. Zadzwoniłem do ojca, żeby przyjechał i mi pomógł. Przyjechał, zapiął linę holowniczą w dwóch miejscach i holował mnie do domu. Potem zaś strzelił mi kazanie, że zawsze powinienem wiedzieć, ile mam w baku.
Oceń ten artykuł

Czy holowanie jest dozwolone?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen