BMW E39 – czy warto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › BMW E39 – czy warto? 0 Dobre Słabe Janek asked 1 rok ago Zastanawiam się nad zainwestowaniem oszczędności w jakieś BMW - wybrałem E39,... Czytaj dalej

14 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeBMW E39 – czy warto?
Janek asked 1 rok ago
Zastanawiam się nad zainwestowaniem oszczędności w jakieś BMW - wybrałem E39, ale nie mam pewności, czy za te 15-20 tysięcy znajdę dobry model w Polsce. Co myślicie?
4 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Za te 20 tysięcy złotych bez większego problemu znajdziesz zadbany model 520. To są bardzo wytrzymałe konstrukcje - jedne z niewielu, które doskonale radzą sobie z polskimi drogami, zawieszenie wyśmienite. Jak masz kilka dodatkowych zaskórniaków, to pomyślałbym np. nad dodatkową instalacją LPG.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie chcę zakładać nowego tematu to pomyślałem, że dołączę się do dyskusji - mam jakieś 11-12 tysięcy złotych na model E46. Myślicie, że przy takim budżecie da się coś ciekawego jeszcze wyrwać na rynku czy niespecjalnie? Być może udałoby mi się uzbierać jeszcze trochę, ale chyba te 12 tysięcy jest optymalnie?
niezalogowany answered 1 rok ago
Masz 12 tys. na E46? To będzie jakiś zajeżdżony model z początku konstrukcji. Nic ciekawego nie trafisz przy tym budżecie, a jeśli już na początku się targujesz, to moim zdaniem nie masz pieniędzy na dalszą eksploatację oraz ewentualne remonty tego samochodu. Zastanów się, czy rzeczywiście jest sens wchodzić w segment Premium.
niezalogowany answered 1 rok ago
Dokładnie - za 12 tys. to możesz sobie poszukać jakiejś Skody Octavii z silnikiem 1,9 TDI, a nie BMW E46 w dobrym stanie. Nie wiem, dlaczego akurat uczepiłeś się BMW, skoro nie masz pieniędzy na jego zakup. Te auta są drogie i nie dla każdego - kup takie E46 z pierwszych roczników, to zobaczysz ile kosztują naprawy u mechanika.
Oceń ten artykuł

BMW E39 – czy warto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen