Auto nowe czy używane?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Auto nowe czy używane? 0 Dobre Słabe Robson77 asked 1 rok ago Robson77: Czy uważacie, że kupowanie samochodu w salonie to lekka przesada. Ostatnio... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeAuto nowe czy używane?
Robson77 asked 1 rok ago
Robson77: Czy uważacie, że kupowanie samochodu w salonie to lekka przesada. Ostatnio zamarzyłem o takim, mam oszczędności, ale trzeba przyznać, że w tej samej cenie miałbym auto 3 razy lepsze, no tylko, że trochę starsze i używane.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja wychodzę z założenia, że lepsze jest nowe auto. Zawsze masz pewność, że nie było tłuczone, nie ma żadnych problemów itd. W używanych autach jest tak, że sprzedawca mówi, że coś jest piękne, ale w rzeczywistości okazuje się, że to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Auto tłuczone to wiadomo, nie to samo, co nowiutkie z salonu. Może nie będziesz miał wszystkich bajerów, ale za to własne, nowiutkie autko.
niezalogowany answered 1 rok ago
Niby nowiutkie, ale jak tylko wyjedziesz z salonu to automatycznie traci swoją wartość. Wyjazd autem z salonu jest super, znam to uczucie, czujesz się jak król, nie wiem, dlaczego, ale daje Ci to władzę, Ja tak przynajmniej miałem. Z drugiej strony teraz kupuje używane auta, bo wolę mieć coś nowszego. To, że używane nie ma wielkiego znaczenia, to nie bielizna, która musi być nowa, prawda?
niezalogowany answered 1 rok ago
Zdecydowanie używane, jeśli jest dość nowe, a dodatkowo dużo lepsze, to nawet się nie zastanawiaj. Co z tego, że kupisz nowiutkie autko z salonu, jeśli nie będziesz miał dodatkowego wyposażenia? Kupisz goliznę, pewnie z najniższej jakości wyposażeniem. To normalne w samochodach z salonu. Dlatego też lepiej będzie kupić samochód używany, z lepszym wyposażeniem. Przynajmniej Ja tak uważam i sama bym tak zrobiła.
Oceń ten artykuł

Auto nowe czy używane?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen