Auta z Niemiec – czy warto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Auta z Niemiec – czy warto? 0 Dobre Słabe Abnia asked 1 rok ago Wiecie może, w czym tkwi tak duży fenomen aut niemieckich?... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeAuta z Niemiec – czy warto?
Abnia asked 1 rok ago
Wiecie może, w czym tkwi tak duży fenomen aut niemieckich? No kurczę, gdzie się nie obejrzę, tam widzę niemiecki samochód. Zresztą w mojej rodzinie bardzo dużo osób takie ma, a są to fury dość drogie.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Może i są drogie, ale mają jedną niepodważalną zaletę. Są naprawdę bardzo sprawne i praktycznie bezawaryjne. W końcu niemieccy producenci zawsze starają się, aby wyprodukować auto najwyższej jakości. Często twórcy aut z innych krajów takiej smykałki do tego nie mają. Przez to na pewno ludzie wolą wydać trochę więcej kasy, bo zdają sobie sprawę, że taka inwestycja na pewno im się opłaci. W końcu opłaty mechanika samochodowego też są duże.
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie no, to chyba jasne, że chodzi tutaj przede wszystkim o solidność, z jaką te auta są wykonane. Co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Trzeba wiedzieć, że te auta naprawdę umożliwiają komfortową jazdę. Jakoś tak się przyjęło, że w naszym kraju właśnie bardzo dużo osób ma tego typu auta. Mnie to jednak jakoś w ogóle nie dziwi. Wydaje mi się, że w przyszłości na polskich drogach będzie jeździło jeszcze więcej niemieckich aut.
niezalogowany answered 1 rok ago
Dobre to wszystko. W końcu nasi rodacy za bardzo nie przepadają za Niemcami, ale jakoś ich autami lubią jeździć :D No ale jeżdżąc samochodem nie można sobie pozwolić na igranie z losem. Słyszałem, że niemieckie fury są naprawdę nowoczesne i mają wiele użytecznych funkcji. Jeżdżąc tymi autami czujesz się nie tylko pewnie na drodze, ale również bardzo bezpiecznie. Dlatego wydaje mi się, że inne nacje powinny uczyć się od Niemców, jak robić samochody.
Oceń ten artykuł

Auta z Niemiec – czy warto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen